Автор Тест "Квадрати"

14
15858-0

Този тест много често се използва по време на психоанализа. Само 2 минути – и Вие ще научите много нови неща за своята личност. Обаче преди да погледнете отговорите, вземете един лист хартия и прерисувайте на него картинката с квадратите или я разпечатайте. Във всеки квадрат дорисувайте по нещо от себе си, каквото Вие си пожелаете.



Отговорите в продължението...
Бжжж бжжжж бззз...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Квадрат № 1

Характеризира Вашата целеустременост.
Ако точката стане център на фигура, значи Вие сте човек устремен в една цел. Ако точката стане око на някакво същество, значи Вие много добре си представяте какво искате да постигнете в живота. Ако редом сте нарисували много други точки, значи имате много цели и не може да изберете най-важната за Вас..

Квадрат № 2

Показва доколко сте подвластни на чуждо влияние.
Ако сте дорисували още една или няколко вълнисти линии, значи Вие сте зависими от мнението на другите. Ако на квадратчето се е появил самостоятелен обект, например корабче, самолет или нещо друго, значи Вие самостоятелно взимате решения.

Квадрат № 3

Показва вашето отношение към семейството. Малкия квадрат символизира дома и семейството, а всичко останало външния свят. Където имате повече елементи, натам е и насочено основно вашето внимание.

Но: ако малкия квадрат е станал прозорче, а останалото пространство – стая, значи семейството за Вас е най-важно, а останалия свят е просто фон.

Квадрат № 4

Този квадрат показва колко лесно завързвате нови контакти.
Ако сте съединили двете линии – Вие сте общителен човек.
Ако линиите са станали едно цяло, например река или път, означава че общуването с други хора лежи в основата на Вашия живот.

Квадрат № 5

Тук проверяваме какъв тип мислене имате – абстрактно или логическо.
Ако сте нарисували нещо реално – плод, човек, кола, - значи Вие имате логическо мислене. Може успешно да се реализирате в професии като мениджър или финансист.

Ако сте нарисували непонятни линии, кръгчета, точки и т.н., - Вие сте творческа личност. Вашето бъдеще е живописта и театралната сцена!

Квадрат № 6

Тук може да разберете за Вашето отношение към любовта.
Тази картинка се тълкува почти както сънищата. Ако сте обединили двете линии в нещо високо – значи имате някакви неприлични помисли. Ако е факел – на Вас не Ви достига страст. Или например небостъргач с прозорчета – Вие сте в стадий на избор на партньор. Ако това са дървета, значи Вие имате нужда от топлина и романтика.

Бжжж бжжжж бззз...

Един от малкото наистина научни тестове! Браво!
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.


Аз определено не съм добре. :blink:
Сори за дабълпоста

Някой друг няма ли да покаже какво е изрисувал?   ::)
Бжжж бжжжж бззз...

Ето какво се получи при мен

16252-0

А малката после я оцвети, ето

16253-0

Аз определено не съм добре.

Аз пък определено така си и мислех  :biggrin:
 
Не съм гинеколог, но мога да погледна...