Автор Нови вицове за ноември :)

7
16407-0

Тя е такава… Тя е просто…
- Е каква е тя, каква?
- Ами като я видиш и веднага в гащите ти става тясно!
- Къде? Отпред или отзад?

 :D :D :D

В автобуса млада майка се опитва да нахрани бебето си от гърда:
— Хайде папай, иначе ще дам на този чичко.
Бебето суче малко и спира, майката отново:
— Пий, иначе давам на чичкото.
Седналия до тях мъж не издържа и се обажда:
— Вие решете най-после какво ще правите! Трета спирка изпускам вече заради вас!

 :D :D :D

Американски турист в Москва ужасно иска да пикае. Просто няма сили да се сдържа вече.
Доближава се до една къща, тамън си разкопчава ципа и чува гласа на един полицай:
— Ей! Ти какво правиш тука?
Американеца отговаря уплашено:
— Ама аз мноугу искаам да пикайт!
— Тук не може, ела с мен!
Отвежда го в един хубав парк, редом стои красива, висока сграда, кремава на цвят.
— Ето тук може да пикаеш.
Американеца разкопчава ципа и свършва работата, обръща се към полицая и усмихвайки се щастливо пита:
— О, това бил прекрасно! Кажете, това – руско гостоприемство?
— Не, това — американско посолство.

 :D :D :D

80-годишен старец, който вече много години не чува добре, най-накрая решава да отиде на лекар. Доктора без никакви проблеми му избира подходящ слухов апарат и дядото започва да чува като на младини. След месец, стареца отново идва при лекаря за контролен преглед.
Доктора:
— Всичко изглежда наред. Кажете, сигурно вашето семейство е във възторг от това, че вече чувате идеално?
Стареца:
— О, аз още нищо не съм им казал, аз само седя и слушам техните разговори. Вече три пъти ми се наложи да променя завещанието си…

 :D :D :D

На директора много му се прави секс, звъни на секретарката:
- Светле, тука изникна един въпрос!
- Господин Петров, но аз имам месечен отчет!
Директора злобно затваря телефона.
Секретарката обаче го съжалила, влиза в кабинета на шефа си и казва:
- Господин Петров ако искате със задна дата или в устна форма?
- Благодаря Светле, но аз вече го нахвърлях на ръка…

 :D :D :D

Когато идва любовника – тогава всички го видяха!!!
А когато крадци влязоха в къщата, тогава всички спяхте, а?!!!

 :D :D :D

- Какво ще направите ако видите зелено човече?
60% - ще спра да пия!
30% - ще почна да пия!
9% - ще си запиша час при психиатър!
И само едно момиче отговори: «Ще пресека улицата!»

 :D :D :D

Когато се доверяваш на човек, ти му даваш в ръцете нож. С него той може да те защити, но също така и да те унищожи.

 :D :D :D

— Представяш ли си, този идиот за да не мие чинии, преди ядене облича отгоре им найлонов пакет, яде, после изхвърля пакета в кофата, и край! И чинията не трябва да се мие…
— Чакай, чакай, та той е гений!

 :D :D :D

Веднъж една жена влиза в зоомагазин за да купи на мъжа си някакво животно по случай рождения му ден. Но всичко, което и харесва е много скъпо. Тогава тя отива при продавача за да и помогне да избере нещо по-евтино.
— Добре, — казва продавача, — мога да Ви препоръчам отлични огромния жаби. Те са тихи, безвредни, и ще Ви кажа под секрет, те са обучени да правят ми%ет! За този месец продадохме вече 30 такива жаби.
— Това е супер!- казва жената — Взимам я.
А на ум си помислила: "Ако това е истина, то аз най-накрая ще се отърва от това неприятно занимание, повече няма да ми се наложи да му правя ми%ет!"
Вкъщи тя тържествено връчва на мъжа си подаръка, и му разказва за изключителните способности на жабата. Той не и повярвал много и обърнал разказа на майтап... Обаче по някое време през нощта жената се събужда от шум на тракащи тенджери и тигани идващ от кухнята. Тя побягнала към кухнята да види какво става, а там застанали жабата и мъжа и, разучават книга за здравословно хранене.
— Какво правите тук посред нощ? — удивила се тя.
— Ако тази жаба се научи и да готви, – извикал мъжа и с пламнал поглед – ще те изгоня на улицата!"

 :D :D :D







Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Ако тази жаба се научи и да готви, – извикал мъжа и с пламнал поглед – ще те изгоня на улицата!

Ха, ха, ха  :D! Жени, внимавайте много, какво подарявате за рожедения ден на любимия  :rofl:

(Attachment Link)
И какво ще ги правиш тези многото...  :sm_biggrin:

Да се забрани кърменето  :biggrin: Хау!!!