Автор Умилителен ритуал за сън

10
Момченце и неговото кученце имат най-умилителният ритуал за сън , който някога сте виждали....

Спиш сам? Тео не прави така...
Първата нощ когато към семейството на Джесика Шиба се присъединява  7 седмичен домашен любимец е безсънна. Малкото кученце скимти и не иска да стои само в импровизираното легло - щайга. Тогава тя решава да го вземе в леглото. И това е само началото...
На третия ден, когато майката приспива детенцето, кученцето ляга до него.
И така започава едно красиво приятелство  :wub:

16661-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Моята жена никога не би допуснала нещо подобно! То микроби, бактерии, бълхи....да не се зарази детето, мале мале леле леле   :rupor:

Просто не е за вярване, че е една майка е оставила детето си в такава близост до кучето  :cranky: :mad:

Абе хора вижте какви прекрасни снимки, стига с тия зарази бълхи и т.н. и т.н.

Страхотно  :P. Напрааво се влюбих в детето и кученцето  :wub: Никакви бълхи и зарази не ме притесняват. Хиляди години хората са живели с животните и сега си измисляме какви ли не причини да ги отритнем  :old:
Кака, всичко знае...

Абсолютни сладури  :biggrin: пълни глупости са това бълхи, кърлежи и др. Има достатъчно ефикасни методи за обезпаразитяване, така че няма никакви притеснения за това.  :idea:

Преди 16 години едно куче спаси живота и здравето на сина ми. На каквито и микроби да е било носител, Бог да го благослови, това вярно саздание! :bravo: :bravo: :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Преди 16 години едно куче спаси живота и здравето на сина ми. На каквито и микроби да е било носител, Бог да го благослови, това вярно саздание! :bravo: :bravo: :bravo:

Това в буквалния смисъл на думите ли да го приемам?  :upset:

Да. Тогава той общуваше с деца на богати хора, които вземаха наркотици и страшно искаше да има толкова пари, колкото и те....  :faceoff:Започна да става толкова нервен, че трошеше мебелите в къщи, а аз плачех и не знаех какво да направя.. Помолих го да потърсим помощ от невролог и след дълъг разговор с лекарката, тя ме повика насаме и ми каза, че имам изключителния късмет синът ми да има желание по-силно от всичко на света. Оказа се, че желанието му да има куче е толкова силно, че след като кучето влезе в дома ни, той никога повече не се събра с лошата си компания. Успокои се, зае се да си дресира кучето и си оправи успеха, като успоредно с това спортуваше и ми помагаше да се грижа за брат му и за болния ми баща. Това куче ми спаси детето и аз ще съм му благодарна докато съм жива. :pray:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Страхотно -  прощавай за тъпата дума. Настина си преживяла много и си късметлийка, че имаш такива деца. Желая ти искрено тези случки да останат само поучителен спомен във вашия живот  :up:.

Благодаря, Кроко! Лошото е зад гърба ни и вярвам, че твоето пожелание е чуто, където трябва! :agree:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.