Автор Мама е в шок!

12
От улицата дойде парче кал...твърди че е мой син.... ще се опитам да го измия, по гласа сякаш наистина е моя син
Втората картинка в продължението:

16788-0


Мамо наиграх се  :biggrin:

Шок и ужас  :sm_biggrin: :biggrin:

Мамо! Акцията свърши. Прибрах се! :idea:

Браво на детето!
Ето така се изживява хубаво детство.
 :bravo: :bravo: :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Браво на детето!
Ето така се изживява хубаво детство.
 :bravo: :bravo: :bravo:

Може би трябва да попитаме и майката...  :biggrin:

Една майка първо ще се ужаси, после ще се направи на лоша, но все пак ще изкъпе палавника и много ще се смее на случката. Такива случки, дори и да са чести, само създават прекрасни спомени, които после се разказват на масата по празници и саздават много топлота и усещане за сплотеност между членовете на семейството. Случва ми се постоянно. Имам двама сина все пак... :P
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Прекрасно  :smile:. Сигурно имаш доста такива снимки в албумите  :biggrin:

Снимки нямам ного, защото тогава нямаше фотоапарати под път и над път, като сега, но спомени имам и мога да напиша томове за това, как се пада от върха на дърво, как се замърсяват ръцете така, че и с керемида не мога да ги изтъркам, как се мокри коте посред зима, за да се смили мама и да го осиновим, как се крие кученце три дни под леглото и накрая си остава в къщи... Как се кани приятел да живее у нас безплатно цяла година...
 Сега това са спомени без цена!

Обичам ги всичките!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Страхотни палавници са били значи. Може да ни разкажеш някоя щуротия от първо лице някой път  :smile:
Кака, всичко знае...

С удоволствие, Кака!
И това ще направя някой път, като нямам толкова "корпоративни уроци" за учене.... :biggrin:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.