Автор Пол Уокър загина в автомобилна катастрофа

6
2 снимки и видео в темата

16915-0

Актьора катастрофира в град Санта-Кларита (щата Калифорния), разположен на север от Лос Анжелис. Целта на неговото идване в града е било благотворително шоу в помощ на пострадалите от урагана на Филипините.

Американския актьор Пол Уокър известен със своето участие в поредицата „Бързи и яростни” загина в автомобилна катастрофа в Калифорния, се съобщава на официалната страница на актьора във Фейсбук.
"С много мъка на сърцето сме длъжни да потвърдим, че Пол Уокър почина днес в резултат на автомобилна катастрофа", — пише още в съобщението.
Още в съобщението на фейсбук страницата пише, че актьора е бил пътник в автомобила на свой приятел, който е бил зад волана. И двамата са загинали.
Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Жалко, RIP!


Да допълня темата:
7 снимки, източник
...незнам с каква скорост са карали, но определено са бързали...

16930-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Много жалко за страхотния актьор...Беше ми един от любимите... От два дни в мрежата се носи някакво преположение, че не е мъртъв а всичко е инсценировка с цел реклама преди пемиерата на "Бързи и яростни 7".....Де да беше истина...

R.I.P :(


17011-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!