Автор За размера на мъжкия член - страшна история...

9
17930-0

"Преди много години живяло на света едно малко момиче. Веднъж, когато още била девствена, момичето прочело в едно женско списание, че средния размер на мъжкия член е от 14 до 18 см. От 18 до 22 см. – голям. А над 22 см. – много голям.

Момичето веднага отишло в магазина, купило си линийка и решило, че всички нейни любовници ще бъдат момчета с мнооого големи членове. Първи на проверка е подложен тогавашния и приятел. Обаче той недостига даже до 8 сантиметра и е изпратен по живо по здраво да си ходи. После тя има и други момчета, но всички като на зло не стигат даже до 10 сантиметра.

Годините минавали, момичето се превърнало в дама и винаги носела със себе си в чантата заветната линийка. Към 25-тата и годишнина в нейния живот се появява един младеж. Контролното замерване показва невиждана до сега цифра – 15 см! Обаче младата жена много добре си спомняла онази статия от списанието – само х*йове над 22 сантиметра могат да се смятат за много големи.

Минават годините младата жена се превърнала в жена, все така поддържана, но с празни и озлобени очи! И все така вървяла през живота, здраво стискайки вече малко позахабената линийка. Жената остарявала, интереса на мъжете към нея намалявал, линийката все по-рядко се вадела от чантичката.

След десетина години тя съвсем се състарила и умряла, без така и да разбере, че линийката всъщност била инчова…”
Бжжж бжжжж бззз...

Разкази от криптата с неочакван край :rofl:

Ха, ха! Много смешно  :mike: Безкрайната тема на мъжете за размера на пишките им  :(
Кака, всичко знае...

По-скоро безкрайната тема на жените търсещи принца  :idea:
Love comes again...

 Аз пък мисля, че жените не търсят "принца" по онази му работа. Животът е такъв, че други критерии са на първо място. Пък и това за размера си е чисто гъделичкане на мъжкото его.

Аз пък мисля, че жените не търсят "принца" по онази му работа. Животът е такъв, че други критерии са на първо място. Пък и това за размера си е чисто гъделичкане на мъжкото его.

"Члена" в случая за мен е метафора. Спокойно може да го замениш с "богаташ", "висок, рус, синеок" и т.н.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Аз пък мисля, че жените не търсят "принца" по онази му работа. Животът е такъв, че други критерии са на първо място. Пък и това за размера си е чисто гъделичкане на мъжкото его.

"Члена" в случая за мен е метафора. Спокойно може да го замениш с "богаташ", "висок, рус, синеок" и т.н.


Много прозорливо Banshee! Да обобщя - мили дами намерете и сложете в джобчето си "правилната линийка"  :biggrin:

Историята е поучителна от където и да бъде погледната. Браво, Банши!
 :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.