Автор Най-лесният начин да накараш една жена да тренира


Колеленцата накрая едвам издържаха  :gigi:
Бжжж бжжжж бззз...

Юхууу! И аз бих тренирала така и то как? :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Хе, хеййй. Иначе само мъжете си изкривявали вратовете след жените  :biggrin:

Щооо? :P Много е приятно мъжът да се съблича, за да ти покаже колко калории си изразходвала. Иначе е скучно да въртиш педалите и да се чудиш дали не си превъртяла! :rofl:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Страхотно упражнение  :biggrin: Цял ден ще ги връткам тия педали  :idea: :biggrin:
Кака, всичко знае...

сигурно и за нас мъжете може да се измисли нещо...  дами помагайте :biggrin:

Супер тренировка!!! Момичета дайте да спретнем един такъв фитнес на открито - може и на закрито  :biggrin:

Много весело видео Ники! Поздравления  :bravo: :agree:

Добра рекламна кампания  :idea:

голяма връткане на тези педали. що не додат да повъртят некъде другате  :sm_biggrin:

Супер тренировка!!! Момичета дайте да спретнем един такъв фитнес на открито - може и на закрито  :biggrin:

Много добра идея  :idea: Да помислим върху това  :smile:
Кака, всичко знае...

Хе, хеййй. Иначе само мъжете си изкривявали вратовете след жените  :biggrin:

Аааа,не е вярно - и ние имаме вратове за изкривяване  :biggrin:  :P
О,слабост - твоето име е жена!

Хе, хеййй. Иначе само мъжете си изкривявали вратовете след жените  :biggrin:

Аааа,не е вярно - и ние имаме вратове за изкривяване  :biggrin:  :P

Хей, Краска! Ти на кого си приятел - на нас или на мечката?  :biggrin:
Кака, всичко знае...

Хей, Краска! Ти на кого си приятел - на нас или на мечката?  :biggrin:


Кака, естествено, че съм в женския комитет, ама не мога да си кривя душата - след хубав мъж и аз хвърлям скришно поглед  :D
О,слабост - твоето име е жена!

Хей, Краска! Ти на кого си приятел - на нас или на мечката?  :biggrin:


Кака, естествено, че съм в женския комитет, ама не мога да си кривя душата - след хубав мъж и аз хвърлям скришно поглед  :D

Краска  ::) Сигурен съм, че с тези крака на много мъже си докарала "главоболие"  :idea: :biggrin:

Краска  ::) Сигурен съм, че с тези крака на много мъже си докарала "главоболие"  :idea: :biggrin:

Mozak, за сметка на това винаги си нося аналгин за такива спешни случаи  ::)  :biggrin:
О,слабост - твоето име е жена!

Краска  ::) Сигурен съм, че с тези крака на много мъже си докарала "главоболие"  :idea: :biggrin:

Mozak, за сметка на това винаги си нося аналгин за такива спешни случаи  ::)  :biggrin:

Ако може един и за мен  :( :smile:

Краска  ::) Сигурен съм, че с тези крака на много мъже си докарала "главоболие"  :idea: :biggrin:

Mozak, за сметка на това винаги си нося аналгин за такива спешни случаи  ::)  :biggrin:

Ако може един и за мен  :( :smile:

Ще взема да се почувствам виновна сега заради тия мои крака...  ::)  :biggrin:
О,слабост - твоето име е жена!

Нее, нее ... не ги махай много си си добре  :P :biggrin:

Нее, нее ... не ги махай много си си добре  :P :biggrin:

 :up: Ще се запася тогава с повечко медикаменти  :biggrin:
О,слабост - твоето име е жена!

Сериозно раздаване на обезболяващи е паднало тук  :idea: може ли и аз да се включа на опашката  :biggrin: