Автор Съдбата на едно птиче

6
Двама братя намират на тротоара съвсем малко, токущо излюпило се врабче. По него имало даже остатъци от мембраната и черупката на яйцето. Те не могли да намерят гнездото, от което е паднало и решават сами да отгледат малкото докато то порасне за да го пуснат на воля. Нека да видим какво се е получило, 22 снимки:

18800-0




















Но независимо от щастливия край, най-добрия вариант да помогнете на малко изпаднало от гнездото си е да го върнете обратно.

18820-0

Чак не мога да повярвам, ме са успели да отгледат това голо врабченце  :upset:. Ноя края е наистина много добър  :smile:.
Кака, всичко знае...

невероятна история  :blink: ако не бяха снимките, нямаше да повярвам, че такова голишарче, може да бъде отгледано от човек  :bravo:

невероятна история  :blink: ако не бяха снимките, нямаше да повярвам, че такова голишарче, може да бъде отгледано от човек  :bravo:

Може, може като има желание  всичко се получава  :bravo:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

невероятна история  :blink: ако не бяха снимките, нямаше да повярвам, че такова голишарче, може да бъде отгледано от човек  :bravo:

Може, може като има желание  всичко се получава  :bravo:

Аз самата съм отглеждала лястовичка, но не беше толкова малка  :smile:
Кака, всичко знае...