Автор Зверствата на руските войници в Крим - строго над 18!

17
18825-0

11 страшни снимки в продължението:

Кадър от превземането на летището, целия персонал е бил разстрелян!

18826-0

Войник принуждава жителите на града да му се кланят!

18827-0

Снайперисти почивайки си разстрелват мирни жители

18828-0

Гражданите са принудени да се преструват, че са про руски настроени...

18829-0

Местни жители се подмазват на войник от окупационните войски на тиранина Путин

18830-0

Секунди преди жените и детето да бъдат разстреляни

18831-0

Това беше последната снимка която жената направи през своя живот

18833-0



По лицето на детето се чете омразата, която изпитва към агресора

18836-0

Но истината е че ми омръзна да слушам про американския бълвоч по нашите "родни" телевизии и радиа. Как диктатора Путин превзема източна Европа, но никой не споменава за десетките хиляди жители излезли на про руски митинги в Крим, никой не споменава, че властта в Киев е превзета от ултра националисти, които навремето са воювали рамо до рамо с Доку Умаров срещу руските войски в Чечня. Никой не споделя мнението на другата страна в конфликта - руската! Това представлява лицемерието на Европа и Америка.

18837-0

Наистина различна гледна точка. Всичко изглежда съвсем нормално, за разлика от това по телевизията  :blink:

Информационна война в чист вид. Всички медии в Европа и САЩ са неутрални докато не получат специална команда какво да показват и говорят в определени моменти като войните в Либия, Сирия или през 2008 в Грузия. По-скоро аз съм учуден, че воя този път е доста по-слаб. Да не би да се е объркало нещо в техните първоначални планове?
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

 Аз ей затова новини не гледам. Писнало ми е да ми промиват мозъка с простотии.  :rupor:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Да допълня още малко:

Преди няколко дена Барак Обама предупреди руснаците, че поведението им в Крим ще предизвика възмущението на световната общност.
Това се случи преди Путин да се обърне към Съвета на Федерацията, и преди Съвета на Федерацията да удовлетвори неговата молба, и да му разреши да изпрати руски войски в Украйна.
Световната общност – кои сте вие?
Страните от ЕС, общо двайсетина страни, които още през 1999 година бомбардираха десет милионна Сърбия, поразявайки с крилати ракети телевизионни станции и трамваи в Белград?
Страните от ЕС, такива като Франция и Италия, които сринаха от бомбардировки Либия, заядоха се с нейната арабско-социалистическа държавност и обявиха вече немощния Кадафи за кървав диктатор, а истината беше просто вулгарно унищожение на кредитор. Това ли е – световната общност?
Страните от ЕС, които насочиха към Сирия тълпи от фанатизирани ислямисти и превърнаха процъфтяващата държава в кървав ад?
САЩ, те ли са световната общност, два пъти подред изтриващи от лицето на Земята Ирак?
Отдавна няма никаква световна общност.
Има банда цинични въоръжени държави, преследващи своите цели.
Спомнете си само, как европейските страни и САЩ в пълния смисъл на думата подклаждаха огъня през последните месеци на киевския евромайдан. Там бяха Аштън, Нуланд, Маккейн, Байдън и много други полско-холандско-френски копелета.
Световна общност?
Световна общност от мерзавци.
Шайка чакали.
Така че господин Обама, вървете на майната си...

Bobo успокой се, нормалните хора всичко разбират  :agree:

Къде е страшно? Бобо се е побъркал нещо!

Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Къде е страшно? Бобо се е побъркал нещо!

за ирония чувал ли си?
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Трябва украинския народ да направи сам своя избор - но избор информиран, не насилствен. А и защо не Украйна да се раздели - там винаги една част е искала да е част от Европа, а друга да е част от Русия.

Не съм почитателка на политиката, но от тези снимки изглежда, че хората в Крим се отнасят с радост и без никакво притеснение към тези войници - каквито и да са те!

Впечатляващ способ за заостряне на вниманието... Наистина подхода на "гръмкото заглавие" оказва своето въздействие. Да, това е информационна война - от една страна Европа и САЩ, от другата Русия. Столетната борба на Комунизма и Капитализма, която за жалост става все по-жестока  :old:

Малко трудно схванах ...  :upset: Определено Европа и САЩ са тези, които насаждат навсякъде интригите - колкото по-далече от тях, толкова по-добре. На сайта намерих една много показателна за това тема: http://motivatori.net/index.php?topic=633.msg6511#msg6511

18848-0

Кинорежисьора Емир Кустурица изрази своята поддръжка за позицията на Русия в ситуацията с Украйна.

«За съжаление, Украйна днес върви по същия път, по който мина Югославия в миналото. И аз наистина съжалявам, че това е така. В момента се случва същата катастрофа. Смятам, че Русия е длъжна да защити руското население, което живее в Украйна», - ИТАР-ТАСС предаде думите на Кустурица.
По думите на маестрото, който е на турне с групата The No smoking orchestra в Самара, те смятат скоро да направят турне по Украйна за да подържат руско-езичното население и «други наши братя».
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Впечатляващ способ за заостряне на вниманието... Наистина подхода на "гръмкото заглавие" оказва своето въздействие. Да, това е информационна война - от една страна Европа и САЩ, от другата Русия. Столетната борба на Комунизма и Капитализма, която за жалост става все по-жестока  :old:

Комунизъм няма отдавна....
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Впечатляващ способ за заостряне на вниманието... Наистина подхода на "гръмкото заглавие" оказва своето въздействие. Да, това е информационна война - от една страна Европа и САЩ, от другата Русия. Столетната борба на Комунизма и Капитализма, която за жалост става все по-жестока  :old:

Комунизъм няма отдавна....


А какво е в Русия???
Кака, всичко знае...

Така че господин Обама, вървете на майната си...

От ЦРУ смятай че вече те издирват  :D
Love comes again...

Поздравления за автора - много тънко чувство за ирония  :up:
О,слабост - твоето име е жена!

Така че господин Обама, вървете на майната си...

От ЦРУ смятай че вече те издирват  :D


Еми тогава да отида да пусна Обама в Белия Дом.  :wc:  :wc-smoker: