Автор Зверствата на руските войници в Крим - строго над 18!

Еми тогава да отида да пусна Обама в Белия Дом.

хахахаха  :lol:

Bobo успокой се, нормалните хора всичко разбират  :agree:

 :smile: Нормалните - ясно. Ненормалните обаче разбират само от сила!


Е, сложи поне кавички от двете страни на думата ЗВЕРСТВАТА, де! Защо плашиш народа? :dont:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Е, сложи поне кавички от двете страни на думата ЗВЕРСТВАТА, де! Защо плашиш народа? :dont:

Май това е била идеята на Бобо, Яна :idea: Страшното тепърва може да дойде  :(

Не мисля, че ще има страшно. Хората вече се усмихват и като ги убиват...
Какво още могат да ни вземат?
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Дано си права Яна! Аз лично почвам доста да се притеснявам!
Кака, всичко знае...

Спокойно!
 Най-важното в момент на неприятни и страшни положения, е да запазим самообладание и да не подхранваме страха.
Той е енергийна вълна, като всичко, което чувстваме и ако го подхранваме, можа да се превърне в ударна вълна, която да помете всичко по пътя си. А ако не го подхранваме, опасността ни заобикаля или съвсем се разминава. Това е дълга тема и не е за сега.
Има специално обучение по управление на тълпата, където това е обяснено много ясно и подробно.
Другото, в което аз лично вярвам е, че привличаме всяко нещо, което предизвиква в нас страх или друго силно чувство. Би било прекрасно, ако се научим да оставаме спокойни в трудни ситуации като прости наблюдатели на случващото се. Това ще ни съхрани при всички положения. Нали знаеш поговорката:
Ако минаваш през ада, не спирай, а ускори крачка!
Пропуснали са да отбележат, че ако минаваме през ада, трябва да ускорим крачка, но да останем напълно невъзмутими и хладнокръвни. Защото при опасност само това може да ни спаси.
Много се разприказвах пак, но...извинявай! 8)
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Много се разприказвах пак, но...извинявай! 8)

Мисля, че се справяш много добре  :up: така, че не виждам смисъл да се извиняваш  :smile: Много е приятно, да се общува с теб  :agree:

Приемам с искрена благодарност добрите ти думи, Мозак! За първи път някой ми казва това, без да ме вижда. Безценно е за мен!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Удоволствието е изцяло мое  :agree: :smile: