Автор Интроверт

Сложна дума, описваща сложна личност... и като казвам сложна, имам предвид интересна  :biggrin:
Всъщност е закачка  :smile:


18944-0
О,слабост - твоето име е жена!

Браво, Краска! :bravo: :bravo: :bravo:
Винаги ми е било трудно да го обясня на околните. :upset:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Момичета, като ви гледам постовете, трудно бих ви определил, като интровертни дами  :biggrin:

Така е :biggrin: Но най-екстровертно изглеждащите хора са всъщност много затворени, Кит. Особено водолейките! Ние трудно понасяме големите струпвания на хора и направо ги избягваме. Можем да говорим много и да сме център на компанията, ако се наложи, но най-обичаме да е тихо и да си чуваме мислите. Всички мислят, че скучаем, защото обичаме да сме сами, но това е напълно измамно впечатление.
Да! Бих казала, че от постовете ми изглежда като да съм екстроверт, но много рядко търся компанията на други хора и никога не скучая.
Както е писала Краска - сложна личност, която едва се опазва от интереса на останалите. :P
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

И при мен е точно същото, както при Яна  8) По принцип не обичаме да привличаме вниманието, но когато става въпрос за нещо, което истински ни вълнува, можем да ораторстваме до отмала  :biggrin: А най - интересното е, че умеем да сме много убедителни  :P
О,слабост - твоето име е жена!

Сериозна психонализа се развихря тук  :idea: интересно е да се четат самооценки   ::)