Автор Венери на диета

4
18946-0

Докато обработва поредната фотосесия италианската художничка и фотограф Анна Джиордано (Anna Giоrdano) се замисля как биха изглеждали картините на известните класически художници, ако бяха нарисувани в наше време.
Използвайки несложни прийоми, тя променя картините с изображението на богинята на любовта и красотата, и резултата я впечатлява. Както казва самата авторка: «В продължение на много столетия именно нейните форми бяха еталон за жените и на много им е интересно, как би изглеждала Венера сега на картините».
10 снимки в продължението:


Диего Веласкес «Венера и Купидон»

18947-0

Александър Кабанел «Раждането на Венера»

18948-0

Артемизия Джентилески «Спящата Венера»

18949-0

Сандро Ботичели «Раждането на Венера»

18950-0

Ричард Вестал «Силата на Венера»

18951-0

Тициано Вечели « Венера Урбинска »

18952-0

Франческо Айец «Венера»

18953-0

Уилям Адолф Бугеро «Раждането на Венера»

18954-0

Аньоло Бронзино « Алегория на триумфа на Венера »

18955-0

Жан Огюст Доминик Енгър «Раждането на Венера»

18956-0

Браво, Джинджър! :bravo: :bravo: :bravo:Направо ме мотивира да отслабна! Каква фея става от мен само, ако намаля обиколките? :biggrin:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Сериозна самокритичка си Яна  ::) А налага ли се наистина  :P :smile:

Ами...като работя на компютър по цял ден, обиколките лееекинко започват да ме..."прекаляват" :biggrin:, както казва една моя тригодишна приятелка :vilka:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Всички сме тръгнали назад във времето с това обездвижване   :idea::P
Кака, всичко знае...

Всички сме тръгнали назад във времето с това обездвижване   :idea::P

По - скоро напред към извънгабаритен товар  :D
О,слабост - твоето име е жена!

По това ли са си падали мъжете на времето    :upset: :mike:

Че те и сега не биха се отказали от това! ::) Всеизвестна истина е, че умният мъж излиза със слабо гадже, но се прибира със закръглено! :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.