Автор Общ вагон в индийски влак

Какво видяхте на тези снимки?!
Мръсотия, мизерия, почувствахте неприятна миризма?!
Най-вероятно ще се окажете прави, аз обаче видях парченце от истинската Индия, срещнах приятни събеседници и на някои вече даже успях да изпратя снимки. Отхвърлете стереотипите и комплексите, опитайте се да видите страната под различен ъгъл.

19758-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

19759-0

Източник: alexcheban.livejournal.com
Превод: Banshee
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

(Attachment Link)

Интересно преживяване  ::) По никакъв начин не можах да предположа, при какви температури се случва пътуването. Обърнете внимание на цитираната снимка мъжа с братата, как е "понавлечен" даже и със зимен капишон  :blink:, докато на други снимки имаше мъже по къси ръкави и джапанки  :upset:

(Attachment Link)

Интересно преживяване  ::) По никакъв начин не можах да предположа, при какви температури се случва пътуването. Обърнете внимание на цитираната снимка мъжа с братата, как е "понавлечен" даже и със зимен капишон  :blink:, докато на други снимки имаше мъже по къси ръкави и джапанки  :upset:

И аз сега се загледах, наистина е странно  :upset:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

циганландия  :gigi:

циганландия  :gigi:

Същото си помислих и аз  :P Досущ, като нашите роми, само дето са по-чисто облечени /някои/  :biggrin:
Кака, всичко знае...

въпреки начина на пътуване всички хора са усмихнати :biggrin: за разлика от нашите пътници  :(

То това си е национална черта. Те са вечно щастливи , както и нашите цигани  :biggrin:

Благодаря, но няма как да елиминирам мизерията и миризмата - просто лъха от снимките  :sm_biggrin:

Вижте каква снимка намерих, пак от там. Познайте къде е влака на снимката  :sm_biggrin:

20122-0

Отдолу ПОД хората?... :wub: :blink: :upset: :sm_biggrin:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Отдолу ПОД хората?... :wub: :blink: :upset: :sm_biggrin:

YES! Печелиш едно свободно място на покрива :rulez:

Благодаря!  :idea:Ще пропусна... :blink:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Вижте каква снимка намерих, пак от там. Познайте къде е влака на снимката  :sm_biggrin:

(Attachment Link)

Ще се изразя много меко: Тия са пълни ИДИОТИ  :rupor: не ми го побира мозъка - как ще тръгне тоя влак, като буквално не се вижда от хората, които са накацали върху него  :cranky: :faceoff: :sm_biggrin: