Автор Пясъчен замък върху една песъчинка!

7
Бразилският художник и фотограф Вик Мюниц разбира значението на израза "пясъчен замък" по начин различен от общоприетия. Всички негови замъци се разполагат само върху една песъчинка, при това рисунъка се нанася както с помощта на съвременни технологии, така и с доказали се през вековете методи.
9 снимки:

20112-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:

Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:

 Май, май има нещо такова. Как ги прави и най - важното, как се наблюдават след като са върху пясъчинка. Всеки  зрител с лупата в джоба ли си ходи  ?
Да приберем навреме хляба на народа!

Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:

 Май, май има нещо такова. Как ги прави и най - важното, как се наблюдават след като са върху пясъчинка. Всеки  зрител с лупата в джоба ли си ходи  ?

Пичове! Подкрепям ви с две ръце. По тази тема има някаква голяма "тайна"  :old: :biggrin: Нищо не ми стана ясно  :blink:

Абе момчета!!! Това явно е нарисувано върху песъчинките, които са в последната снимка, но няма междинна снимка, която да покаже по-ясно  :idea: :biggrin:
Кака, всичко знае...