Автор Приятели

9
Тогава - сега  :smile:
6 снимки:

20464-0






Един от малкото американски сериали, които съм гледал наистина с удоволствие. Друг такъв е АЛФ.... леле колко съм стар...
Love comes again...

леле колко съм стар...

истина е Хане - ами то ти личи и от името  :D  вероятно си около гоните на Маклауд  :biggrin:

Цитат на: XanKregor в Днес в 00:12:40
леле колко съм стар...

истина е Хане - ами то ти личи и от името    вероятно си около гоните на Маклауд 
Ааа, да си имаме уважението! АЗ съм на годините на Маклауд!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

това техни восъчни фигури ли са  :blink:  :upset:  не мога да разбера, кой е истинския и кой копието  :biggrin:

това техни восъчни фигури ли са  :blink:  :upset:  не мога да разбера, кой е истинския и кой копието  :biggrin:

На тези снимки освен по възрастта, по друг начин май няма как да разбереш  :biggrin:
Кака, всичко знае...

 :pray: Сериалчето да ви кажа още си го бива! Аз сега го гледам отново да си припомня старите смешки! Препоръчвам и на вас да го изгледате!  :koshka:
Хубаво е да си гълъб…  Пожелаеш в Париж – отлиташ, някой те ядоса – изсереш се отгоре…

Тогава - сега  :smile:
6 снимки:

(Attachment Link)

Тази Анистън гляма сладурната бе...  :wub: :P

Наистина - весел, неангажиращ сериал с добри артисти  :up:

 :agree:
Един от малкото американски сериали, които съм гледал наистина с удоволствие. Друг такъв е АЛФ.... леле колко съм стар...
И при мен така приятел!  :agree:   ::)
Хубаво е да си гълъб…  Пожелаеш в Париж – отлиташ, някой те ядоса – изсереш се отгоре…