Автор Ню Йорк през погледа на един московчанин

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

#34 Масонската ложа в Ню Йорк

20610-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

#35 Метро, сами си правете изводите.

20611-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

#40 Медисън Скуеър Гардън.Ходих да гледам хокей, NY Рейнджърс и Питсбъргските пингвини.

20616-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

#42 Голям кеф е да гледаш телевизия. На всякъде има субтитри за глухите.
Между другото малко за новините. Новини гледах всеки ден, и по това време докато бях там точно с Иран имаше някакви преговори по ядрената им програма. По американските новини репортажите изглеждаха по следния начин – Кери и група други дипломати се договориха с Иран за съкращаване на тяхната ядрена програма. Няма нито дума за Лавров или за Русия, все едно ние нямаме нищо общо, Кери всичко сам е направил.
Какво мислите беше казано за Русия през всичките десет дни, които бях там? Ще паднете! Алехина и Толоконикова ще бъдат преместени в друг затвор. Това са Пуси Райът, които са против Путин.  Меко казано бях шокиран. Единствената новина за Русия беше това. Правилно правят в Russia Today, нека им показват истинските новини!

20618-0

Край!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Интересно пътешествие. Скоро и аз ще споделя с вас едно мое такова...

Готина разходка!

Алехина и Толоконикова ще бъдат преместени в друг затвор. Това са Пуси Райът, които са против Путин.  Меко казано бях шокиран. Единствената новина за Русия беше това.

Това е то "информационна завеса". Пуйчетата отварят уста и им сипват това, което реши чорбаджията  :mike: