Автор Добрила, Амбарица и Хубавец или четири дена в Стара планина!

И охлюви, след толкова дъжд…

20796-0

Към хижата стопаните са си направили и малка зеленчукова градина

20797-0

На доста места през реката минават ето такива бетонни мостчета

20798-0

На следващото утро поемаме надолу към град Карлово. Това е последния ден от нашето пътешествие. Пътеката върви покрай реката като от време на време се минава от единия бряг на другия. Наистина много е красиво!

20799-0

Както си вървиш и хоп – посред гората аптечка на дърво.

20800-0

В която даже има някои неща от първа необходимост ако някой пострада. Браво!

20801-0

Чешмичка

20802-0

Малко по – надолу страхотно място за почивка – казват му Бараж. Поляна с няколко масивни маси и пейки, места за огън и течаща вода за пиене – просто рай.

20803-0


След кратка почивка продължаваме да се търкаляме слизаме надолу
Ето го и самия Бараж

20805-0


Реката става все по буйна. Цялата тази мощ ще бъде усвоена от ВЕЦ Левски, който се намира най-долу по нашия път.

20807-0


Вече се вижда и ВЕЦ-а

20809-0

А това е вече долу. Тъй като всички коли останаха в Сопот, една кола натовари всички шофьори и те отидоха да вземат своите си коли. Всички са уморени, но доволни.

20810-0

Довиждане Карлово, довиждане балкан.

20811-0

И привет дъжд отново. От Габрово до Велико Търново ни валя страхотен порой с градушка, но нас вече нищо не можеше да ни изплаши!

20812-0

20813-0

Това е приятели. Надявам се да ви е харесал разказа!
Край!

Най-накрая, вече взех да се притеснявам къде се изгуби  :biggrin:
Отново много хубав разказ, поздравления  :bravo:
Бжжж бжжжж бззз...

Поздравления Гого  :agree: много интересно пътешествие. Направо ме запали по туризма  :smile: отдавна се каня и аз да почна да ходя на походи, но все си намирам причини да не отида  :(  :smile: така че твоята снимкова разходака май ще ме запали отново  :idea:

Лелеееее, страхотно ми хареса. Разглеждам темата трети път вече...Толкова увлекателно е раказано всичко, че не мога да се спра :smile: Надявам се един ден и аз да посетя тези места...Браво! :bravo:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Браво Гогос, много увлекателно е написано  :bravo:

След това пътя ни надолу продължи през гората. На какво ви прилича това дърво?

(Attachment Link)

Готино разказче, но това на какво прилича дървото не ми стана ясно.

(Attachment Link)

Вярно е - опознавайки Родината, я обикваме още повече... защото държави много, но Родината е една! Тя е като майката - добра, лоша - твоя си е и я обичаш с цялото си сърце  :wub:
О,слабост - твоето име е жена!

Поздравления Гого  :bravo: ще взема да се поровя в нета, къде се организират походи да се пробвам  :P

 :bravo: :bravo: бурни аплодисменти преминаващи в овации  :biggrin:.  Нали така беше при соца, откогато са и хижите. Много интересна тема   :up:
   Къде да се запиша за следващия поход, ако приемате аматьори де  :smile:.
Да приберем навреме хляба на народа!

След това пътя ни надолу продължи през гората. На какво ви прилича това дърво?

(Attachment Link)

Готино разказче, но това на какво прилича дървото не ми стана ясно.


На мен ми прилича на глава на прасе  :upset: Познах ли?

21121-0
Бжжж бжжжж бззз...

Браво Гого  :bravo: готова съм за следващия поход :biggrin: само кажи кога и къде  :biggrin: много добре разказано  :up:

Браво Гого  :bravo: Много хубава разходка сте си направили. Дъжда по време на похода май не ви е бил съществен проблем  :biggrin:
Кака, всичко знае...

Силно ме впечатлиха снимките от хижа Амбарица. Живо доказателство за една отминала епоха в българската история... А планината е най-доброто място за почивка за мен  :idea: