Автор До Румъния ... и назад - фотопътешествие

Румънките развиват сериозна рекламна и лечебна дейност  :D

21023-0

След 3 три в странство - отново в България!

21024-0

21025-0

Надявам се да ви е било интересно.
КРАЙ

Румънците са много близки по манталитет до нас българите, но същевременно в икономическо отношение са доста по-напред. Спирам с икономическите анализи – всеки може да си прочете в интернет и започвам д пътуването.

Плюс за темата, но румънците навремето живееха много по-бедно от нас и не вярвам за 20 демокрация да са ни изпреварили, даже по-скоро са още по-зле. По скоро градчетата, в които си бил са извесни туристически дестинации и изпъкват на общия фон мизерия.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Румънците са много близки по манталитет до нас българите, но същевременно в икономическо отношение са доста по-напред. Спирам с икономическите анализи – всеки може да си прочете в интернет и започвам д пътуването.

Плюс за темата, но румънците навремето живееха много по-бедно от нас и не вярвам за 20 демокрация да са ни изпреварили, даже по-скоро са още по-зле. По скоро градчетата, в които си бил са извесни туристически дестинации и изпъкват на общия фон мизерия.

Грешиш, Банши! :dont:
Имам колеги румънци и казват, че там са доста напред от нас.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

напълно подкрепям Яна  :up: имам наблюдения върху "комшиите" и определено средната класа румънци са по-добре икономически от нас.

ок, може и да греша, но навремето когато съм пътувал през Румъния беше пълна цигания...
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Румънците са много близки по манталитет до нас българите, но същевременно в икономическо отношение са доста по-напред. Спирам с икономическите анализи – всеки може да си прочете в интернет и започвам д пътуването.

Плюс за темата, но румънците навремето живееха много по-бедно от нас и не вярвам за 20 демокрация да са ни изпреварили, даже по-скоро са още по-зле. По скоро градчетата, в които си бил са извесни туристически дестинации и изпъкват на общия фон мизерия.

 + за Яна. Пътувал съм по същия маршрут Букурещ - Синая - Брашов и го препоръчвам . Има какво да се види. Действително прави впечатление по - високата индустрилизация, по- добрите пътища по -добре устроените градове на север от Букурещ !
 Брашов е много приятен град с история и архитектура. А циганията е наи -вече около и в Букурещ.

Грешиш, Банши! :dont:
Имам колеги румънци и казват, че там са доста напред от нас.
Да приберем навреме хляба на народа!

- Банши! Определено грешиш  :dont: Не знам, кога си пътувал през Румъния, но ако се разходиш до там сега, ще се убедиш в думите ми  :smile:
- Георгиев, не става ясно какво си искал да кажеш за съжаление с поста  си :upset: :smile: Интересно ми е да чуя твоето мнение  :up:

 Това ми е коментара..........

 + за Яна. Пътувал съм по същия маршрут Букурещ - Синая - Брашов и го препоръчвам . Има какво да се види. Действително прави впечатление по - високата индустрилизация, по- добрите пътища по -добре устроените градове на север от Букурещ !
 Брашов е много приятен град с история и архитектура. А циганията е наи -вече около и в Букурещ.
Да приберем навреме хляба на народа!

гледайки върволиците от румънски коли отправили се към нашето Черноморие, съм убеден, че икономиката им работи по-добре  :idea: не е нужно кой знае какви анализи да се търсят за да се разбере това!