Автор Характерът ни има цвят, зависещ от датата ни на раждане! Вижте кой е вашият!

8
21315-0

Известната астроложка Мишел Бернхард в сътрудничество с експерти от „Pantone Inc“ разработва система, която включва астрология, метафизика, нумерология и науката за цветовете, наречена колорстрология.

 

Системата разглежда  взаимодействието на цветовете със слънчевите знаци, влиянието на планетите, елементите: огън, земя, въздух, вода и нумерологичната вибрация на датата на раждане. Специалистите, занимаващи се с колорстрология, твърдят, че нашият личен цвят по рождение силно влияе на характера и личността ни.

 

За да разберете какъв цвят е вашият характер и какво разкрива той за вас, погледнете графиката по-долу.

20 януари – 18 февруари

Хората, родени в този период притежават изключително богата духовност. Те са мъдри и зрели, независимо от годините си. Ненавиждат несправедливостта и мерзостта. Най-важното нещо в живота за тях е достойнството.

21 декември – 19 януари

Родените в периода 21 декември – 19 януари са изтънчени естети, които често залитат в мечти и фантазии. Мразят скуката и еднообразието, затова непрекъснато се впускат в разми приключения. Обикновено успяват в начинанията си, благодарение на силно развитото си шесто чувство.

21 ноември – 20 декември

Остър ум – това най-добре описва хората, родени в този период Те са изключително креативни и любознателни.

22 октомври – 20 ноември

Истински лидери! Тези хора кипят от енергия и страст. Притежават силна воля за живот и много трудно биха се огънали пред трудностите.

23 септември – 21 октомври

Вие сте родени, за да побеждавате! Притежавате силна енергия и воля. Обичате да закриляте близките си и определено сте най-добрият приятел, който някой може да има.

22 август – 22 септември

Изключително дружелюбни и общителни личности. Тези хора са много лоялни и отговорни, което понякога им носи и негативи, защото пренебрегват собствените си нужди и желание в името на чуждото благополучие.

22 юли – 21 август

Истински ентусиасти! Те са уверени в себе си и това винаги привлича околните, особено противоположния пол.

21 юни – 21 юли

Мили, добронамерени и много топли хора. Те обичат да се грижат за близките си и никога не биха предали приятел.

21 май – 20 юни

Тези хора са изключително адаптивни към промените. Тяхното нестихващо желание да изследват и изучават ги прави независими и свободни личности, които трудно някои може да постави в граници.

20 април – 20 май

Идеалисти, които никога не спират да търсят и развиват себе си.

20 март – 19 април

Уравновесени и спокойни хора. Винаги успяват да намерят баланса в живота си и не залитат в крайности.

19 февруари – 19 март

Хора на честа! Не си падат по мръсните игрички и щом се отдадат на някого или нещо, остават му верни докрай.

Автор: ПИК
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Много добре оформена тема Яна - поздравления!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Аз съм жълтурка  :P
БТВ, темата е оформена наистина професионално! :idea:

Благодаря! Аз съм виолетова! :P
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

   Добре, аз съм цвят  нещо като мандарина или узрял портокал. Всъщност не разбрха тези цветове символични ли са или са цвета на аурата ни,  или трябва да се обграждаме с тях .... ?  :upset:
Да приберем навреме хляба на народа!

   Добре, аз съм цвят  нещо като мандарина или узрял портокал. Всъщност не разбрха тези цветове символични ли са или са цвета на аурата ни,  или трябва да се обграждаме с тях .... ?  :upset:
Не, Георгиев. Портокаловият цвят всъщност говори, че ти си от хората, които лекуват пространството си със своята уравновесена енергия. Ти си добър приятел и изключително мил мъж (в отношенията си с жените). Всеки с твоя цвят има реалистичен и остър ум, който намира решения, вдъхва увереност, разсейва страховете на по-слабите от него и създава атмосфера на сигурност и спокойствие. Единствения недостатък е, че постоянно се опитвате да пренаредите хората и нещата - перфекционисти сте и в работата, и в личния живот, но ако успеете да овладеете тази критичност, сте наистина безценни. В компания такива хора са сърцето на купона и имат много високо ниво на "банкетна култура", казано образно. От вас излизат добри директори, защото не обичате да ви командват, а когато вие командвате, подчинените ви са уважавани и спокойни, освен ако не прекаляват.
Всъщност, има още много, но това е набързо профила на хората с портокалов цвят. Прекрасни!!! ::)
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

  Яна, благодаря ти за разясненията.  Почувствах се дори поласкнан, че съм в този цвят според диаграмата. Надявам се, че наистина притежавам поне част от качествата, който си описала .
Да приберем навреме хляба на народа!

  Яна, благодаря ти за разясненията.  Почувствах се дори поласкнан, че съм в този цвят според диаграмата. Надявам се, че наистина притежавам поне част от качествата, който си описала .
::)Знам, че си напълно съгласен с описаните от мен характеристики на хората с твоя цят. Не съм сигурна дали ще го потвърдиш, защото, като типичен представител на този цвят, вярваш в сромността и в неизтъкването на собствените плюсове. Но помисли дали това е правилно и добро за теб и останалите?  :idea: Дали скломността краси чомека или го кара да крие своята светлина и своята истина?
Притежаваш всяко едно от изброените качества и недостатъци. Гарантирам ти го! :old:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Аз съм нещо средно между жълто и оранжево  ::) и в голяма степен покрива моя характер  :P
Кака, всичко знае...