Автор Съвети за момичета с малки гърди

12
4 картинки и текст:

22168-0

В идеалния случай, всяка жена трябва да бъде щастлива. Обезателно условие за това е да има тяло, от което да е доволна. За съжаление, много жени имат проблеми с това. Много често младите жени са недоволни от размера на своите гърди. Ако вие не сте доволни от своите гърди и искате те да изглеждат по-големи, прочетете нашите съвети за това как може да постигнете такъв ефект без пластична операция.

1. Тренирайте хубава осанка. Към момента това е най-евтиния и бърз начин да направите така, че вашите гърди да изглеждат по-големи. Главата изправена, раменете назад, гърдите напред, гърба изправен. Именно така вашите гърди ще изглеждат визуално по-големи и по-привлекателни, а също така ще изглеждате стройни и по-високи.


Не съм гинеколог, но мога да погледна...

2. Тренирайте мускулите на гърдите. Тренирайки гръдните мускули вие ще ги надигнете и ще подобрите тяхната форма. Редовното правене на  лицеви опори е един от най-лесните начини за достигане на тази цел. Вие трябва да достигнете ниво от 15 лицеви опори подред. Сега е малко вероятно честно да можете да направите толкова.

3. Заемете се с талията. При малки гърди вашето увиснало коремче или пък още повече паласки, визуално само ще намалят вашите гърди. Занимавайте се с талията също толкова усърдно, колкото и с гръдните мускули.

22169-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

4. Носете правилен размер сутиен. За съжаление повечето жени не спазват това правило. Идеалният сутиен трябва да стои плътно, без да стяга, но едновременно здраво да държи гърдите. Правилно избраният сутиен ще ви даде допълнителни точки.

22170-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

5. Правилно обличайте сутиена. Неговите чашки не трябва висят там на където падат вашите гърди, също така не трябва и да е стена, в която те се опират. Сутиенът трябва да е дом за гърдите, в който на тях ще им е комфортно.

6. Носете сутиени, които визуално увеличават обема на вашите гърди. Това е отдавна измислен метод, но не прекалявайте. Не е хубаво да мамите, нали така?

- Push-up. Той повдига, по-точно "изтласква" гърдите нагоре. Тези сутиени са направени, за да може момичето да направи красиво деколте.

- Меките сутиени със малки вложки и чашки, са направени за имитация на обем и не са подходящи за красиво деколте.

- В меките сутиени се използват вложки, които при ходене симулират истински гърди.

7. Привличайте внимание с помощта на дребни детайли. Това е фин психологически метод. Дантели, брошки, огърлици. Всичко това може да привлече вниманието към гърдите и подсъзнателно - в умовете на мъжете, увеличава техният размер.
 
- По-малко дълбоки V-образни изрези, по-голямо внимание към детайлите в зоната на гърдите и шията.

- Дайте малко свобода на дрехите. Те не трябва плътно да прилепват към тялото, защото така по-лесно ще се разпознаят вложките в сутиена.

22171-0

8. Шарки и цветове. Шарките трябва да са правилно подбрани. Стремете се да има повече хоризонтални линии и вълни и по-малко вертикални рисунки, особено в зоната на гърдите.

Тъмна долна част, светла горна – запомни това.

9. Използвайте козметика. Ако е нужно, например за фотосесия, да се създаде голяма илюзия, то може да се нарисуват сенки, които ще направят деколте, но не се престаравайте. Тук трябва съвсем малко, иначе измамата ще стане явна. И повтарям, това НЕ е за всекидневен живот.

10. Главно правило - Живей в реалността! Трябва да се гордееш с това, което ти е дала природата. Пластичната операция, може би ще спаси и повдигне твоя рейтинг в мъжкото общество, но уважение от това няма да получиш. За какво са ти нужни гърди? Да привличаш мъже или да бъдеш жена?

И мили дами, запомнете макар ние да казваме, че ценим най-вече вашите гърди и дупе, ние живеем с личности, а не с…

С любов, Banshee

По материали от WikiHow

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Като махна "мъдрите" съвети за сутиена  :upset: има много правилни съвети - изправената стойка, подходящите дрехи и цветове и др.
Кака, всичко знае...

Момичетата с малки гърди сме благодарни за темата ))

Само така! Само натурална красота, никакви пластики!


да ви кажа и аз нещо - колкото по-големи толкова по-добре  :D

Да взема и аз да се изкажа - момичета и жени с малки гърди, големи сте късметлийки. Те големите радват окото, но само в сутиена. Натуралното иде един момент дето плаши. Сваляш сутоена и те се разливат като ролки тоалетна хартия. Премятат си ги през рамото та да им се види талията, а пък съм и чувал, че се оплакват от болки в гърба нещо. Така че радвайте се, дълги години ще сте със стегнати гърди и във форма... 8)

Да взема и аз да се изкажа - момичета и жени с малки гърди, големи сте късметлийки. Те големите радват окото, но само в сутиена. Натуралното иде един момент дето плаши. Сваляш сутоена и те се разливат като ролки тоалетна хартия. Премятат си ги през рамото та да им се види талията, а пък съм и чувал, че се оплакват от болки в гърба нещо. Така че радвайте се, дълги години ще сте със стегнати гърди и във форма... 8)

Съгласен!
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Да интересни съвети !

голям срам!!! никой не каза, че нали затова има пластична хирургия  :D