Автор Котка, пране и истерия

9
Разказче...  :smile:

22529-0

Седя на работа, по-точно стоя на метална ферма на височина 7 метра. Звъни жената и със спокоен глас ми казва: "Имаме голям проблем... Котката се пере в пералнята"... Аз съм в шок и изведнъж жената започва да вика: "Какво да правя? Спрях пералнята, но тя не се отваря, котката плаче отвътре, но аз не я виждам!!! Аааа"! Аз скачам на земята, сменям работното яке с улично и бягам към метрото, изнервен се опитвам да си спомня как се отваря вратичката на пералнята при екстремни случаи. Звъня на жената, опитвам се да я успокоя и да и обясня… Жената вече ми казва: "Не идвай, тя и без това няма да доживее докато дойдеш"... С две думи, целия мокър от бягане след 30 минути пристигам вкъщи и се втрещявам от гледката... Жената седи на килима, прегръща съвършено здравата и суха котка и плаче, пералнята е в плачевно състояние (в опитите си да спаси котето тя е откъснала всички копчета и части, които може да се хванат с ръка, дръжката на вратичката естествено също) коридора наводнен с вода (аварийното сливане на водата тя е намерила веднага)... Накратко, какво се оказа: Котката се е намъкнала под ваната, навряла се баш в това място, където само през една тънка стена стои пералнята и започва диво да мяука… Котката е съвсем млада още. И жената си помислила, че без да иска е заключила котката вътре с прането…
И така, успокоих жената, ритнах леко котката профилактично, пийнахме по малко вино…
Никога не съм си мислел, че толкова силно ще се притесня за котката...
Да се чудиш, да се смееш ли или да плачеш.

©еть                                                              Превод: Banshee
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Горката жена. Представям си какъв ужас е преживяла  :blink:

по-скоро горкия мъж  :biggrin: скочил от скелето, тичал до вкъщи, предстои му сериозен ремонт на пералнята и... здрав пердах на котето и жената  :D

Банши, пак разцепи с тема! :up:
Майстор си! Признавам те! :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Банши, пак разцепи с тема! :up:
Майстор си! Признавам те! :bravo:

Ласкаеш ме, аз само превеждам неща, които ми харесат по чуждите сайтове...  ::)
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не те лаская. Браво за добрия вкус! :bravo:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Типично по котешки, като се скрие някъде иди че го търси ...
Жалко за пералнята и нервите!