Автор Спомен от тоталитарното минало на България

6
1 видео:


 :( :( :( :( :( :( :(  направо ме е яд че съм млад,само съм слушал какво е било едно време по нашето море,а сега зада усетя хубаво и чисто море ходя в турция   :(

:( :( :( :( :( :( :(  направо ме е яд че съм млад,само съм слушал какво е било едно време по нашето море,а сега зада усетя хубаво и чисто море ходя в турция   :(

Абсолютно си прав приятелю  :up: за моя радост аз помня това българско море и доста по-различния живот от сегашния...

Доста по-спокойния, поне по думите на моите родители...

Тогава и далече от морето беше хубаво и спокойно. В селата играеха стотици деца, в градовете, там, където сега са оживени булеварди, децата си играеха на платното и колите ги пазеха...
Родителите бяха спокойни за децата си. Аз на три годинки избягах от къщи за 24 часа и дори не се наложи полиция да викат - само ме търсиха всички съседи ЗАЕДНО!
Всичко беше ЗАЕДНО!
Често се случваше няколко съседски семейства да изкарат кой каквато манджа имаше за вечеря направо пред домовете и да седнат на маси, изкарани на тротоара да си вечерят. Имаше песни, приказки, смях....
Беше хубаво да сме просто заедно и де не се тревожим за нищо. ::)
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.