Автор Празника Рамазан байрам в Москва

Не бъди толкова спокоен, а виж

Видях, но съм спокоен. Повярвай ми процеса при тях е под много строг контрол. Да трудно контролируем, но все пак под контрол. Докато при нас няма никакъв контрол и съм почти напълно сигурен, че в България вече има достатъчно откачалки да започнат една малка гражданска война - просто чакат сигнал от своите господари  :(