Автор Снимки на опашки за iPhone 6 по целия свят

6
На 19 септември стартираха продажбите на новия iPhone 6 в десет държави. България не влиза в тази бройка (ура!) на нас ни остава само да наблюдаваме масовата лудост отстрани.
Предлагам ви да видите колекция снимки от Instagram, на които са заснети огромните опашки за новия продукт на Apple. Това нормално ли е според вас?
18 снимки:

25130-0


















Абсолютно ненормално сперед мен.
Бжжж бжжжж бззз...

света се е напълнил с откачалки  :cranky:

да. основното в света е консумацията на стоки и услуги... това са фактите  :(
Кака, всичко знае...

Този фото репортаж съм го снимал преди 3 години и с умиление разгледах темата : slavian.weebly.com/...  :old:  Няма вируси или шит реклами към връзката. Личен сайт е  :up:

Този фото репортаж съм го снимал преди 3 години и с умиление разгледах темата : slavian.weebly.com/...  :old:  Няма вируси или шит реклами към връзката. Личен сайт е  :up:

Разгледах ти сайта. Не съм специалист, но снимките много ми харесаха. Затова ти предлагам някой ден да направиш една тема тук - на нашия сайт. Незнам дали си успял да разгледаш всички наши раздели, но точно снимките са едно от основните неща при нас. А снимките обединении в репортажи или фоторазкази са още по-добре приети, така че добре си дошъл! Може ли да публикувам няколко снимки направо тук, в тази тема, за да я допълня?

Разбира се :) Никакви проблеми за постване от сайта. Имам ли нещо интересно ще ви го предложа безвъзмездно :) Поздрави и успехи!!!  :beer:

Публикувам няколко снимки от сайта на колегата slavoart. Снимките са от старта на продажбите на вече стария Iphone 4s в Лондон на 14.10.2011 година. 18 снимки:

25928-0