Автор «Аз съм руски окупатор»

19
25926-0

Аз окупирах Сибир.
Сега там се добива нефт, газ, алуминий и куп други полезни неща. Сега там има градове, с многоетажни блокове, детски градини, гореща вода и болници. Сега там не е разрешено да се продават жени за вързоп кожа от самур, както е било преди аз да дойда.


Аз окупирах Прибалтика.
Построих там заводи и електростанции. Прибалтика произвеждаше висококачествена радиоелектроника и автомобили, славеше се със своите парфюми и балсами. Помолиха ме да си тръгна от там. Сега там правят шпроти, а по-голямата част от трудоспособното население мие евротоалетни.


Аз окупирах Средна Азия.
Построих там канали, заводи, космодруми, болници и стадиони. Там правеха космически ракети и самолети, нефтогазово и химическо оборудване, добиваха мед, нефт и злато, отглеждаха пшеница и памук за цялата страна. Помолиха ме да си тръгна от там. Сега там добиват американски кредити, отглеждат марихуана и опиумен мак, а половината от трудоспособното население замина да работи в страната на бившите окупатори.


Аз окупирах Украйна.
Там също построих заводи и електростанции, мостове и фабрики, шахти и университети. Украйна произвеждаше авиационни двигатели, кораби, танкове и автомобили. Помолиха ме да си тръгна от там. Сега там произвеждат майдани, на едро. И нищо друго не правят, но са сигурни, че Европа ги чака с отворени обятия.

И знаете ли още какво? На мен ми омръзна да се извинявам за това, че аз съм окупатор. Да, аз съм окупатор. По рождение съм такъв. Аз познавам по-добре устройството на автомат Калашников, отколкото биберон за мляко. Аз съм агресор и кръвожаден урод. Страхувайте се.

Аз живях 300 години под монголо-татарско робство, но къде са сега монголо-татарите?

Аз запалих Москва, за да не я дам на Наполеон Бонапарт – но какво стана с Бонапарт?

Аз седях в окопите на Сталинград и горях в танковете до Курск, разбирайки, че е невероятно трудно да се удържат немците, почти невъзможно, но няма друг начин – къде са сега немците, къде е шибания им Хитлер?

Аз съм окупатор, но в цивилизована Европа незнаеха за това, затова именно при мен вкъщи идваха всички, които се сетят. Турци, англичани, поляци, немци, французи…. Земя имаше за всички — по 2,5 метра за всеки.

Американците обаче се страхуват, разчитат на ракети и на петата си колона, но и за тях имаме много земя – ще стигне за всички, с излишък даже.


Аз бях, съм и ще бъда руски окупатор – на мен не ми трябва чуждо, но никога няма да дам своето.

На мен не ми трябва вашата лицемерна «свобода» — свобода от това, да бъдеш човек. За да бъда човек, на мен не ми трябва вашата гнила капиталистическа демокрация, на мен са ми чужди вашите двулични понятия и всичко, което вие наричате западни «ценности» —извращения, пороци, измами и безкрайна алчност. Аз има други интереси.

На руският човек са му по-интересни космоса, образованието, медицината, науката и развитието на творческите способности на всеки човек.

Руският човек обича да твори.

Учтиво предупреждавам за последен път.


Не ми се пречкайте на пътя — аз градя мир, аз обичам мира, но да воювам умея най-добре от всички.


С уважение, руски окупатор.

/от руски интернет форум.../

Спокойно можех да добавя и България, но реших да запазя оригинала.

Има нещо такова наистина. Все още режем за скрап заводи построени през онова време

  • default avatar
  • Гост
Господи, колко мъка има по тази земя...

  • default avatar
  • Гост
Ашколсун! Трябва обаче да има някаква рационална причина, поради която децата на руските окупатори драпат с всички сили да отидат при цитираните западни ценности "извращения, пороци, измами и безкрайна алчност". И където, неизвестно как, живеят по-нормално, дори ако "мият еврототалетни".

  • default avatar
  • Гост
Ашколсун! Трябва обаче да има някаква рационална причина, поради която децата на руските окупатори драпат с всички сили да отидат при цитираните западни ценности "извращения, пороци, измами и безкрайна алчност". И където, неизвестно как, живеят по-нормално, дори ако "мият еврототалетни".

По точно, кои деца?

  • default avatar
  • Гост
На същите тези руски окупатори - доколкото разбирам, цитирания такъв се изказва от името на всичките си сънародници. По данни на официалната руска статистика, през 2013 г. 186 382 души са  напуснали безвъзвратно Русия, през 2012 г. емигрантите са били 122 751души и всяка година тези цифри се увеличават. Без да се споменават нелегално пребиваващите в западните страни, нефигуриращи в официалните сметки, както и напусналите милиони през 90-те години. Необходимо ли е да се цитират официални данни примерно само от Германия или САЩ, относно броя на руските граждани, живеещи там? Милиони са(както и на нашите сънародници, за съжаление). Както се изразява директора на независимия(уж) социологически институт "Левада център" - Лев Гудков, "Губим най-добре образованите, най-активните, най-предприемчивите хора".
Моля да бъда разбран правилно - не съм нацист, майданист, хейтър, форумен трол, русофоб, а просто рационалист, наблюдаващ тъжните реалности. Да - факт е, че руснаците са много по-одухотворени хора, с които можеш просто поговориш, да се разбереш като човек и срещнеш човешко отношение от непознат, пък и дори да се напиеш. Такова нещо на запад е изключено, както показва собствения ми опит. Там всеки живее собствен студен, затворен живот, в който контактите и общуването са строго премерени, но тези хора съществуват несравнимо по-охолно, задоволено и спокойно.

  • default avatar
  • Гост
Помислих, че имаш предвид децата на управляващите в момента Русия.
Пич, бях настроен да се караме, но това което си написал накрая ме отказа от тази идея. Именно, това е истинското лице на руснака, той е като нас и той страда като нас. Но забележи не толкова от комунизма, а от посткомунистическата действителност, която между другото удари много по-силно тях отколкото нас. Действителността, която всъщност беше и целта на нашите освободители. Парадокс е, но именно заради нашия беден начин на живот (руснаци, българи и т.н.) запада живее този охолен живот. А иначе е нормално хората да бягат натам където е по-лесно да се живее. Все пак собственото АЗ е по-важно от всичко останало.

Цитирай (маркираното)
Аз окупирах Средна Азия.
Построих там канали, заводи, космодруми, болници и стадиони. Там правеха космически ракети и самолети, нефтогазово и химическо оборудване, добиваха мед, нефт и злато, отглеждаха пшеница и памук за цялата страна. Помолиха ме да си тръгна от там. Сега там добиват американски кредити, отглеждат марихуана и опиумен мак, а половината от трудоспособното население замина да работи в страната на бившите окупатори.

Прочетох темата и се сетих, че някъде на сайта имаше тема за Афганистан от 50 години на миналия век. Сега я намерих, ето: motivatori.net/... Това са точно времената, в които Съветския Съюз се опитваше да построи социализма там.
bobo абсолютно правилно е написано всичко! Има ли смисъл да търся снимки от Афганистан сега?

  • default avatar
  • Гост
А иначе е нормално хората да бягат натам където е по-лесно да се живее. Все пак собственото АЗ е по-важно от всичко останало.

Мисля, че това е есенцията от казаното от двама ни. Няма нужда да се караме, защото няма повод за това, пък и кавгата не е аргумент в културна дискусия между възпитани хора, приемащи рационални аргументи(какъвто очевидно сте Вие). За съжаление, всеки бяга, за да "оправи" себе си в частност. Има една много хубава мисъл на западен социолог, който казва, че запада "вярва в обикновения човек", докато при нас се наблягаше на колективното съзнание. И двата подхода имат своите предимства и недостатъци. Факт е, че нашия беше по-човечен в идеализирания си вариант, а другия - по-егоистичен в реалния си. И точно по тази причина се оказа по-жизнеспособен. Поздрави!

  • default avatar
  • Гост
Самочувствие като на днешен македонски шизофреник... Най-големите беди за Човечеството са дошли точно от азиатско-съветските подчовеци, пръкнали се след пиянските оргии през 17-та...

Самочувствие като на днешен македонски шизофреник... Най-големите беди за Човечеството са дошли точно от азиатско-съветските подчовеци, пръкнали се след пиянските оргии през 17-та...

Русофобус булгарикус?
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

  • default avatar
  • Гост
По данни на официалната руска статистика, през 2013 г. 186 382 души са  напуснали безвъзвратно Русия, през 2012 г. емигрантите са били 122 751души и всяка година тези цифри се увеличават.

Пурко, знаеш ли, че московското метро превозва на ден 8 600 000 души. Няма грешка 8 млн. и 600 хил. На ден. Само в Москва.
Не ти ли струват смешни твоите данни?

  • default avatar
  • Гост
Когато ценност в живота ви е изпиването на кило водка с фъфлещ руснак- само мога да предположа хора с какъв умствен потенциал са се изказали тук. Новорусначета

Когато ценност в живота ви е изпиването на кило водка с фъфлещ руснак- само мога да предположа хора с какъв умствен потенциал са се изказали тук. Новорусначета

Целия народ под общ знаменател! Личи си колко ти е умствения багаж.

  • default avatar
  • Гост
Пурко, знаеш ли, че московското метро превозва на ден 8 600 000 души. Няма грешка 8 млн. и 600 хил. На ден. Само в Москва.
Не ти ли струват смешни твоите данни?

Ами... нйе. Като се има предвид, че неофициалните са по-различни. И ако се вземе под внимание обстоятелството, че общо взето хората търсят обезпечен живот в съвсем други направления.

Аз благодаря на всички изказали мнението си. Моето мнение е ясно, не мисля да споря с когото и да било. Подкрепям Русия и винаги ще я подкрепям поради една проста причина: руснаците никога не са воювали срещу нас (освен когато сме били достатъчно глупави да сме съюзници на техните врагове), напротив те винаги са ни поддържали и помагали. И даже по време на така наречената "диктатура" през втората половина на миналия век те не спряха да развиват нашата държава. Хора погледнете, та ние и до сега живеем в построеното по онова време!

Не може да не се съгласи човек с написаното, ако гледа с очите си  :old: Да сигурно и Русия има нейните държавни/имперски интереси, но е безспорен факт, че наркотиците се произвеждат и разпространяват от най-големия Демократ в СВЕТА - САЩ  :mad: нали това е напълно демократично - всеки да прави сам своя избор!!!