Автор Страхотни голи мъже...

3
Страхотни голи мъже ЧАСТ 2

Здравейте Мотиваторки. Колегите явно не мислят въобще за нас...  :idea: така, че реших аз да помисля за нас си... :biggrin:. Подбрах една колекция от страхотни "мъжкари"... вижте и споделете?
Следват 11 красавци.
1. Момчето със слънчогледите.

2505-0

Изненадаааа... Тука сме и ние МОТИВАТОРКИТЕ :biggrin:

2506-0

Гимнастици... 1

2507-0

Гимнастици  2

2508-0

Мъжко татуирано тяло. Много добре ...

2509-0


Ето ви и един отбор от красавци... :wub:

2511-0

Тоя жребец малко се е пооцапал, но ... пак ще го яхна :biggrin:!

2512-0



Ето го и Дейвид...!!! Ще припадна  :wub: :wub: :wub:

2515-0

Браво Jasmin  :bravo:. Страхотна колекция. Крайно време беше някой да помисли и за нас. Продължавай да ни пълниш очите  :up:  :biggrin:.

Еййййй, браво бе Jasmin :bravo: Само мацки, мацки, нека и ние да си изплакнем очите малко....
Пу за мен сладура със слънчогледите  :wub:
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

(Attachment Link)

За мен е номер 8...Не пипате и не гледате :wub:

Поздравления Jasmin. Макър, че съм от пола на сниманите :biggrin:, намирам красивите мъжки тела също толкова привлекателни, колкото и женските.  :beer: за красотата на хармоничното тяло. Ето една комбинация от красота (Венера и Аполон) :up:

2523-0

Поздравления Jasmin. Макър, че съм от пола на сниманите :biggrin:, намирам красивите мъжки тела също толкова привлекателни, колкото и женските.  :beer: за красотата на хармоничното тяло. Ето една комбинация от красота (Венера и Аполон) :up:

(Attachment Link)
Не знам за другите снимки, но на тази женската част е просто влудяваща  :sm_biggrin:

Абе, тия отде ги изкарахте. Така добре си вървяха колекциите с МАЦКИТЕ  :tits: - руси, черни, с малки гърди, с големи гърди, с гащички, без гащички и изведнъж ... тате кравата мъжка!!! Ало, админа вземи с в ръце  :old:

Момичета, малко късно се включвам в темата и виждам, че младежите са разграбени като топъл хляб  :D Аз мисля да взема изцапания...имам хубава баня, а и не ме е страх да се изцапам  :rofl:
О,слабост - твоето име е жена!

Момичета, малко късно се включвам в темата и виждам, че младежите са разграбени като топъл хляб  :D Аз мисля да взема изцапания...имам хубава баня, а и не ме е страх да се изцапам  :rofl:
ако това са твоите крака мила, влизам и в най-смрадливото блато  :wub: :D

Охоооо. ето една страхотна темичка  :biggrin: Благодаря ти Краска, че я изрови  :up:. Я да се поогледам преди да легна  :P ...  ооо, даааа - сладура със слънчогледите ... просто ми подкоси краката  :wub:  :biggrin:
Кака, всичко знае...