Автор Обаждане на американка на телефон 911...

13
26680-0

Доколкото разбрах е истински случай:

"Вие се свързахте с телефон 911, кажете какъв е проблема?"
"123 Мейн Стрийт"
"Окей, какво се е случило там?"
"Искам да поръчам пица" (супер, поредния телефонен майтапчия)
"Госпожо, вие се свързахте с телефон 911"
"Да, знам. Мога ли да поръчам голяма пица? Половината да е пеперони, а другата половина с кашкавал, гъби и чушки"
"Мммм.... Извинявам се, но вие сигурни ли сте че разбирате, че сте се свързали с телефон 911?
"Да, колко време ще ви отнеме?"
"Окей, госпожо, при вас всичко ли е наред? Има ли опасност за вашия живот?"
"Да, точно така" (чак сега осъзнавате всъщност за какво става дума, признайте си че до този момент сте си мислили „егати тъпата жена")
"..И вие не можете да говорите за това, защото някой друг се намира заедно с вас в стаята?"
"Да, точно така. Кажете колко време щи ви отнеме?"
"Най-близкия патрул е на около миля от вас. Има ли в дома ви оръжие?"
"Не"
"Можете ли да останете с мен на линия?"
"Не. Чакам ви, благодаря"
Диспечера провери адреса в базата данни и видя, че на този адрес е имало нееднократно арести свързани с домашно насилие. Когато полицията пристига на място, те намират жената в лошо състояние и нейния пиян приятел. Арестуват приятеля й за побой, а диспечера завинаги запомня това телефонно обаждане.
   
@ Tuthm
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

дълбоко ме замисли тази случка - аз бих ли се сетила да си "поръчам пица" в този случай??? А вие мили момичета, бихте ли се сетили? Ако не, запомнете го добре!!!
Кака, всичко знае...

Ех..... :'(
Пожелавам си и нашият 112 да стане такъв!
 :bravo: :bravo: :bravo:
дълбоко ме замисли тази случка - аз бих ли се сетила да си "поръчам пица" в този случай??? А вие мили момичета, бихте ли се сетили? Ако не, запомнете го добре!!!
Не бих се сетила, но наистина много се развълнувах от статията.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.