Автор Айде на свежите вицове

2
Излизам в двора да се поразходя със сина...наоколо много други деца - Афродина, Дионис, Елисей, Беладонна, Клеопатра, Александър, София, Виктория. И само аз като някаква тъпачка съм извела на разходка Иванчо....

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

- Кафето с коняк или без?
- Без.
- Без коняк?
- Без кафе.

 :smile: :smile: :smile:


Шеф на фирма пита системния си администратор:
- Е и?
- Имам две новини. Добра и лоша, с коя да почна?
- Давай с добрата.
- Сървъра беше гаранционен...

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

За да няма желаещи да танцуват на гроба ми, ще ви помоля да развеете моя прах над минно поле...

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

- Струва ми се че не ме обичаш.
- Не говори глупости, аз никого не обичам.

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Излизам в двора да се поразходя със сина...наоколо много други деца - Афродина, Дионис, Елисей, Беладонна, Клеопатра, Александър, София, Виктория. И само аз като някаква тъпачка съм извела на разходка Иванчо....

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

- ДОкторе, няколко дена вече не спя, не ям и не пия течности. Знаете ли какво ми има?
- Разбира се: сънливост, глад и жажда.

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Този неловък момент, когато ти бягаш, гърдите ти подскачат... и ти си мъж.

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Когато пчелата ужили някого тя умира. Защо и с хората не е така? Направиш някаква гадост и умираш!

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Наскоро ходих в стриптийз клуб. Сложих 50 долара в прашките на момичето, 100 евро извадих. Хем починах, хем спечелих малко пари...

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Форум на зоомагазин: Вчера си купих от вас морско свинче. То малко поплува в аквариума после легна на дъното и заспа. С какво да го нахраня когато се събуди?

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Шеф на фирма пита системния си администратор:
- Е и?
- Имам две новини. Добра и лоша, с коя да почна?
- Давай с добрата.
- Сървъра беше гаранционен...

:bigg
  Шефа отговаря:
  - Какъв е проблема тогава...? Щом е гаранционен ...
 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Форум на зоомагазин: Вчера си купих от вас морско свинче. То малко поплува в аквариума после легна на дъното и заспа. С какво да го нахраня когато се събуди?
:biggrin:
Отговор от зоомагазина: Свинчетата обичат най-много супа от пресни, кафяви водорасли застроена с пъдпъдъче яйце. И двете можета да закупите при нас!

 :biggrin: :biggrin: :biggrin: