Автор Това семейство искаше трето дете

6
...но съдбата понякога има други планове...
7 снимки:

26893-0







Леко шокираща новина :P (по-скоро за бащата)  :biggrin:

  • default avatar
  • Гост
Да, бащата май не е издържал, защото към днешна дата са разделени. За тях има телевизионно шоу по TLC.Свежарско е!

Да, бащата май не е издържал, защото към днешна дата са разделени. За тях има телевизионно шоу по TLC.Свежарско е!

На каква възраст е зарязал децата? В смисъл интересно ми е колко време след това са живели заедно. На последната снимка са вече що годе големи, най-трудно е докато са бебета...

  • default avatar
  • Гост
От това, което съм гледала за тях по телевизията мисля, че ги изоставя, когато са на около 4-5 години и сега има продължение на ШОУ-то само с майката без бащата.

Най-популярното риалити семейство в САЩ се развежда.
Джон и Кейт Гослин и осемте им деца буквално живеят на екрана на образователния канал Ти Ел Си (The Learning Channel) с шоуто Jon & Kate Plus 8, гледано от близо 10 млн. зрители. Родителите обаче слагат край на брака си.
Двамата очевидно са имали проблеми от доста време, според публикации в американските таблоиди. През април се появи информация, че Джон има връзка с друга жена. И двамата отрекоха, но обещаха, че въпросът ще бъде повдигнат в петия сезон на шоуто.

от интернет

Както винаги в САЩ всичко се прави за пари...
Не съм гинеколог, но мога да погледна...