Автор Колекция кратки вицове и афоризми

14
27133-0

Мои приятели наричат детската стая, в която живее техния 7-годишен син, с една много точна дума – синарник…

***

Ако си на диета, запомни едно златно правило: «Искаш да ядеш - яж ябълка. Не искаш ябълка – значи не искаш да ядеш».

***

Има десет признака, за това че жената иска – но само един признак, за това че мъжа може...

***

Приемственост във властта по африкански, това е когато след изборите новия президент изяжда стария.

***

Ако сте болни и нямате пари – медицината е безсилна.

***

– Дай черен маркер. Трябва да си оцветя пръста.
– Защо?
– Отивам на гости, а на чорапа ми има дупка.

***

Моята баба още помни безжичните ютии от миналото...

***

Във всеки един град ако караш само по добре асфалтираните пътища рано или късно ще намериш къде живее кмета.

***

– Кое е най-тъжното място на Земята?
– Работното...

***

Дребни хитрини. Ако броите овцете по двойки, можете да заспите два пъти по-бързо.

***

Ако по време на спор с жена сте въоръжени само с логика и факти – вие нямате никакъв шанс.

***

Парите, които съм спечелил могат да ми стигнат до края на живота, ако умра днес в 15:00...

***

Мозъчната травма е нанесена с нещо тежко и тъпо. Най-вероятно въпрос.

***

Всеки от нас би бил много по-щастлив, ако получава поне с хиляда лева по-голяма заплата.

***

Социалните мрежи спряха да работят. По улиците цари паника, хората объркано ходят насам-натам със свои снимки и питат един друг: «Това харесва ли ти?»

***

- Ние не сме толкова богати за да си купуваме.
- Евтини неща?
- Не, просто за да си купуваме.

***

По какво се различава фалшивата любов от истинската?
Фалшивата: Харесват ми снежинките върху твоята коса!
Истинската: Къде ти е шапката?!

***

Ендорфини – това е всичко необходимо за да е щастлив човек.

***

За това, че мога да работя с гугъл, ворд и пейнт в офиса ми викат програмист.

***

Хубаво е да си гълъб…  Пожелаеш в Париж – отлиташ, някой те ядоса – изсереш се отгоре…

***

- Специалисти твърдят, че нашия народ живее от ден на ден все по-добре.
- А хората твърдят, че нищо такова не усещат.
- Но хората не са специалисти.

***

Немога да продам апартамента. Родителите ми са по цял ден вкъщи.

***


Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Колко жалко, че не сме всички СПЕЦИАЛИСТИ  :P

Браво, Банши!  :bravo: :bravo: :bravo:
Отдавна не бях чела толкова свеж хумор! :rofl:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Срещнат се стари приятели. Единия весел, жизнен, другия отчаян, мрачен.
- Приятел как успяваш да поддържаш това весело настроение?
- Играя тото, пускам си по една колонка всеки тираж и започвам да си мисля като ударя джака какво ще си купя, как ще изненадвам жената, децата... Опитай, действа!
Послушал приятеля си, пуснал едно фишче и... чудото станало. Започнал да си представя как ще се прибере с огромен букет за жена си, с огромни подаръци за децата и неволно започнал да се усмихва. Дори си подсвирквал тихичко.
Жена му забелязала промяната и подозрително го попитала:
- На какво се дължи това свежо настроение?
- Ех, жена ще ти кажа. От няколко дни имам една надежда.
Тя го прекъснала с облекчение:
- Е, като сме на тази тема. От една година имам един Пешо...
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

"50 Нюанса Сиво"- забранен в Индонезия.
"Не можем да толерираме такъв разврат!"- каза министърът на културата Мохамед Адул, придружен от 9-годишната си съпруга..
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

- Добър вечер, скъпа. Какво имаме за вечеря?
- Виж в хладилника.
- Ооо, милата ми тя! Този лед сама ли го направи?!
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Говорят си две руси моми:
-Имаш ли "Тик-так"?
-Разбира се, шест и десет е! :D
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!