Автор Луков марш - родният фашизъм

14
В Украйна си отгледаха "Десен сектор" и сега страната пое по своя самостоятелен път на цъфтеж. В България пък родните фашисти намериха своя символ - ген. Христо Луков и всяка година си правят шествие с факли, досущ като във фашистка Германия. Но всичко това е нормално за една държава намираща се под външно (американско) управление, това е нещо като финален акорд на двадесет и шестте години преход. Да празнуваме господа! Хайл Хитлер!  :suicide:



Въпрос на няколко месеца е същите тези лукови глави да почнат да хвърлят павета и коктейли Молотов срещу парламента ни в София, а след това ли.... след това... Майдан и война с Русия, която разбира се е виновна за сегашното положение на България!

Българина не е глупав и никога няма да тръгне да се бие срещу Русия. По скоро би и помогнал до колкото може.

Украинците тръгнаха...
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Българина не е глупав и никога няма да тръгне да се бие срещу Русия. По скоро би и помогнал до колкото може.

Дано да си прав...

Украинците тръгнаха...

Тръгнали са шепа гамени дето е време някой да ги спре. Ако бяха тръгнали всички украинци щеше да им успее мобилизацията.

футболни хулиганчета
Спрях тревата, сега с мен даже котката не разговаря.

  • default avatar
  • Гост
Защо петните името на човека опазил Кюстендил в пределите на България, рубладжии?

Защо петните името на човека опазил Кюстендил в пределите на България, рубладжии?

 :upset:...мммм...нека да помисля....може би защото е фашист? Ти фашист ли си?
Това че е защитил Кюстендил не го прави по-малко фашист - това му е била работата (нали е генерал).

  • default avatar
  • Гост
Аз не съм, но ми писна разни фашисти(комунисти, националсоциалисти), като щерката на неуспелия му убиец да се хвалят с теророра на червените гниди, и не ти прави чест, да петниш името на човека.

Аз не съм, но ми писна разни фашисти(комунисти, националсоциалисти), като щерката на неуспелия му убиец да се хвалят с теророра на червените гниди, и не ти прави чест, да петниш името на човека.

Калитко, "червените гниди" освободиха цяла Европа от фашизма. Паметници на загинали войници от Червената армия има даже в Германия. Заради такива като теб Украйна сега се разпада. Там вместо луков си имат бандера - същия недофашист като луков. Лошото е че идеята на фашизма много лесно намира почва в недоучени глави, в главите на хора, които не познават историята. За тези хора Луков е патриот, борец за независимост и национална гордост и т.н. Той и Хитлер беше такъв, докато в следствие на неговите болни амбиции не загина 60 милиона души...

  • default avatar
  • Гост
Паметници на загинали войници от Червената армия има даже в Германия. Заради такива като теб Украйна сега се разпада.
Bobo, да паметници на загинали войници, руснаци, украинци, българи и сърби има и в Германия и това е правилно, но Украйна се разпада, заради "червените гниди", които не ценят живота, любимият ви Путин и неговите терористи и украинските "десни сили", които са едно и също, гадни наемници, независимо на чия страна се бият. И bobo, "червените гниди" продължават да избиват само че сега им викат зелени човечета и десен сектор. Украйна се разпада защото, се сбъскват американският националсоциализъм с руския интеркомунизъм маскирани и двете като демокрация.

Bobo, да паметници на загинали войници, руснаци, украинци, българи и сърби има и в Германия и това е правилно, но Украйна се разпада, заради "червените гниди", които не ценят живота, любимият ви Путин и неговите терористи и украинските "десни сили", които са едно и също, гадни наемници, независимо на чия страна се бият. И bobo, "червените гниди" продължават да избиват само че сега им викат зелени човечета и десен сектор. Украйна се разпада защото, се сбъскват американският националсоциализъм с руския интеркомунизъм маскирани и двете като демокрация.

Знаеш ли на кое се вика манджа с грозде?

  • default avatar
  • Гост
Знам на предния ти пост.

Поне е хубаво че сте малко...

  • default avatar
  • Гост
Вие сте изчезващ вид...

Вие сте изчезващ вид...

Уважавай сайта на който се намираш като Гост! bobo може да е всякакъв, но  първо е регистриран потребител, второ има значителен рейтинг тук и трето винаги се старае да подкрепя тезите си с факти, което аз досега в твоите размисли не видях. Опитай се да осмислиш думите ми, защото в противен случай ще изчезнеш като вид от тук!

  • default avatar
  • Гост
Mod посочи ми един факт, за да взема и аз да провидя. Ген. Христо Луков е достоен българин и патриот, запазил Кюстендил сам, след дезертирането на войниците си участвали във владайското въстание и избити от австрийските юнкери на цар фердинанд. По-добре би било за тези момчета геройски да стоят на позицията си вместо повлечени от "червената чума" да умират за нищо. И да взема и аз да се регистрирам, че от толкова красноармейци ще ви почервенеят ушите. Или трябва да представя партиен билет. Ха ха...

А какво символизират факлите?

А какво символизират факлите?

Какво да означава... сигурно им е тъмно и си светят :moderator:
Ето едно видео от Киев, 01.01.2014 година, открийте разликите



... какво се случи после вече знае целия свят, и разбира се Путин е виновен...
П.С. В началото на клипа викат Бандера, Шухевич, това са техните Луковци-нацисти

Ей ги, тези и те си светят...


  • default avatar
  • Гост
Брат, спри руските филми. Препоръчвам лечение с комедиии, български, сръбски, полски или италиански.

Как се отрази "червената чума" върху населението на България по време на комунизма? Дебело подчертавам, че не поддържам комунистическата идеология, или поне не във всичките й аспекти.

28372-0
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Бобо мерси за отговора, но въпроса беше към Калитко...

Незнам кой е Христо Луков, но като видя такива маршове и шестото чувство ми подсказва, че нещо не е наред. Мисля, че Левси и Ботев са направили доста повече от Луков, но няма нито Левски Марш, нито Ботев Марш. И факлите незнам какво означават, но ги свързвам именно с нацистките маршове от третия рейх. Пак казвам: не съм историк, но нещо гнило има в тия маршове  :dont: