Автор Веселите баби – уникално забавни илюстрации

Успя разбира се, с тези щури бабки! :agree: То в Скандинавия - пенсионер да си! :D
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Браво Яна! Това е първата ти тема с картинки ако не се лъжа. Браво!  :bravo:
Първата е, Банши! Благодаря! Много им се зарадвах и реших да ви разведря и вас! дано съм успяла! ::)

Яна, невероятни са тези картини  :rofl: Трябва да си пълен "тапир" за да не се разсмееш от сърце, гледайки лудите им преживелици   :biggrin: :agree:

Браво Яна! Това е първата ти тема с картинки ако не се лъжа. Браво!  :bravo:
Първата е, Банши! Благодаря! Много им се зарадвах и реших да ви разведря и вас! дано съм успяла! ::)

Яна, невероятни са тези картини  :rofl: Трябва да си пълен "тапир" за да не се разсмееш от сърце, гледайки лудите им преживелици   :biggrin: :agree:
Вчера и аз се смях с глас, Лайт! А времето е пролетно-уморяващо и това действа много освежаващо! Искам да остарея със смях, като тях! Лудите живеят по-дълго и са по-щастливи!  :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Ха, ха, ха. Тия бабки ме размазаха от смях. От вчера ме тресе някакъв вирус и още лежа в леглото, но те ми докараха такъв смях, че щях да се за душа след това от кашлица  :rofl:

Хи, хи, хи  :P В уникално веселие са преживяли живота си тези бабки  :rofl: Бъка от "смехотворна" зараза  :biggrin:

Хи, хи, хи  :P В уникално веселие са преживяли живота си тези бабки  :rofl: Бъка от "смехотворна" зараза  :biggrin:
Жасмин, има само една причина, поради която са толкова весели! - СВОБОДНИ СА ДА ЖИВЕЯТ! :idea:
Ако млади жени имат свободата и спокойствието да живеят, те също ще живеят весело! ::)
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Хи, хи, хи  :P В уникално веселие са преживяли живота си тези бабки  :rofl: Бъка от "смехотворна" зараза  :biggrin:
Жасмин, има само една причина, поради която са толкова весели! - СВОБОДНИ СА ДА ЖИВЕЯТ! :idea:
Ако млади жени имат свободата и спокойствието да живеят, те също ще живеят весело! ::)

Мисля, че си абсолютно права Яна! Всеки един имащ Свободата да живее и устройва сам живота си е спокоен, весел и жастлив, независимо от неговата възраст  :idea:
Кака, всичко знае...