Автор Подземен бункер в двора, защо не

12
Някои американски компании успяха да усвоят разработката и строителството на подземни убежища и сега реализират достатъчно добри печалби. Тези компании предлагат да си изградите свой личен бункер в двора на вашата къща, който при необходимост ще може да ви защити даже и от радиация. Цената на един такъв бункер, който всъщност е като малко комфортно жилище, започва от 50 000 американски долара.
23 снимки:

28882-0























Щом са започнали да ги продават, е логично да предположим, че подготвят населението за евентуална бомбардировка... :upset:
Това си е за размисъл май?  8)
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.


Гледайки тази снимка не мога да се сдържа и да не коментирам. Значи представете си: навън е война, глад, ужас, страх, мизерия. Постоянните бомбардировки са разрушили всичко в града, малкото живи хора се борят за оцеляване.
И в този момент Джо (да го наречем така) влиза в собствения си бункер. Той е целия в кал, кръв и лайна (да ме извиняват дамите). В антрето на бункера събува мръсните си ботуши и оставя излъчващия радиация шлифер, после провлачвайки ранения си крак се дотътрузва до фотьойла в хола, сгромолясва се в него и си пуска вечерните новини…

Един истински бункер трябва да служи за оцеляване, а не за живот. Но какво ли знаят американците за война на тяхна земя - простено им е...

дотътрузва до фотьойла в хола, сгромолясва се в него и си пуска вечерните новини…

Абсолютно прав си КING!!! Мисля, че те си представят укриването в бункер, като излет в далечната им вила. Просто тя е вкопана в земята защото се намира в най-северните части на страната /Аляска/ и условията навън са доста сурови. Така, че какво лошо има , като се прибере от експедицията да погледа вечерния сериал с купа пуканки и няколко бири  :D

Момчета, те вярно, че не знаят какво е война на тяхна територия, но идеята е преди ядрения удар да се заврат там и да преживеят радиацията...не да се домъкват ранени и измръзнали!  :old:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Момчета, те вярно, че не знаят какво е война на тяхна територия, но идеята е преди ядрения удар да се заврат там и да преживеят радиацията...не да се домъкват ранени и измръзнали!  :old:

Джери, искаш да кажеш, че целта е единствено да спасят собствените си задници ??? супер егоистично  :mad: :rupor:
Кака, всичко знае...

Ха Кака, кажи им американци и то е ясно! Не казвай, че си изненадана!  :upset:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Ха Кака, кажи им американци и то е ясно! Не казвай, че си изненадана!  :upset:

За съжаление не съм... но не го бях погледнала от този ъгъл. Наистина те правят всичко, само и единствено за СЕБЕ СИ  :faceoff:
Кака, всичко знае...