Автор Как живее наследник на престола в ОАЕ?

31. …риболов.

29335-0

32. Селфи от най-високата точка на най-високата сграда в света.

29336-0

Край!

 KING,много изчерпателна и безкрайно интересна тема! Накара ме да се размечтая...как да не му завидиш, на този човек!  :biggrin:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!

Ето го моят принц :wub:

Как живее наследник на престола в ОАЕ?
Живот си живее....  8)

31. …риболов.


малко странно ми изглеждат тези риби... като починали предния ден  :D

31. …риболов.


малко странно ми изглеждат тези риби... като починали предния ден  :D

Даа  ::) но той и принцът изглежда сякаш са му сложили главата на чуждо тяло.... :sm_biggrin:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Ето това значи да се чудиш с какво да се занимаваш след като имаш планина от пари, но за арабите това си е напълно в реда на нещата. Като свърши нефта или след като бъде заменен с нещо друго Мухамед бин Рашид ще духне яко супата. Пак ще дели една палатка с камилата

Пак ще дели една палатка с камилата
Kango, това ме изкефи! :pray: Само че, нефта няма да свърщи той докато е жив! :dont:
Цяла седмица чакаме петък, цяла година чакаме лятото и цял живот чакаме да сме щастливи!
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.Всеки има право да прахоса живота си както реши!