Автор Самотна майка и евтин фотоапарат

12
Меган Блазие е фотограф, художник и самотна майка. Тя създава уникални пейзажи с помощта на фотоапарат Canon PowerShot SX40HS, в което не може да повярва никой, който е виждал нейните удивителни фотографии.

Меган купува своя първи фотоапарат след като се ражда нейният син, за да запаметява красивите моменти на техния съвместен живот. Обаче за кратко време тя сериозно се увлича в процеса на фотографиране и започва да снима най-различни неща: например, тя се увлича от изоставени сгради. Не след дълго Меган изгражда свой собствен стил: тъмен, атмосферен, тайнствен. Нейният контрол над светлината придава на творбите й такъв динамичен диапазон и дълбочина, че на зрителя му се струва, сякаш той може да влезе в тях.
«Работата не е във фотоапарата, а в начина, по който го ползваш», — казва Меган. Нека да погледнем.
18 снимки via boredpanda.com

30010-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Невероятно!!! Може ли някой да каже това истински снимки ли са или така наречените компютърни магии  :blink:

  • default avatar
  • Гост
Яко обработвани.

  • default avatar
  • Гост
Самотна майка, евтин фотоапарат и Фотошоп CS6  :gigi:

Страхотни снимки. Колкото и да са обработвани, трябва да имаш око, за да видиш момента!!!

Прекрасни снимки  :bravo: Създават една приказна реалност /или нереалност/  ::)
Кака, всичко знае...

Доста самотна ще да е била тази майка... толкова ли не е намерала към кого да се обърне за да й облекчи самотата  :P