Автор Защо не мога да си редактирам темата?

Здравейте. публикувах вече два пъти разни неща, но ми направи впечатление, че след публикация ако искам да изменя нещо в темата или съобщенията ми към нея - не мога! Защо се получава така? :upset:

Здравейте. публикувах вече два пъти разни неща, но ми направи впечатление, че след публикация ако искам да изменя нещо в темата или съобщенията ми към нея - не мога! Защо се получава така? :upset:

Здравей, всички подраздели, които се намират в раздел: "Раздели за главна страница" са със ограничен достъп. Ограниченията спрямо стандартен раздел на форума са: забрана за създаване на тема, забрана за изтриване на тема, забрана за редактиране на тема. Всъщност единственното разрешено в този раздел е добавянето на коментар.
Това е раздел където темите написани от вас в ИНКУБАТОРА се преместват от модератор, решението в коя категория да попадне съответната новина се взима пак от модератор. Преценили сме, че по този начин ще се получи най-добро отфилтриране на новините по раздели. Също така външния вид на новината, ако се е наложила лека редакция по вашия текст или преформатиране - то е направено от модератор.
Помнете: подраздел ИНКУБАТОР е за ваши публикации, които искате да попаднат на главната страница. Докато новината ви е там вие може спокойно да я редактирате, но след като попадне в съответния раздел на главната тя е изцяло в ръцете на нашия екип!
Всички останали раздели на форума са общуване на различни теми. Там няма такива ограничения.
Поздрави!
Love comes again...