Автор Париж, любов, романтика - "бешело минало"

1
Това няма да го видите в новините по "демократичните" телевизии БТВ или КАНАЛ1. Добре, че все още имаме свободен интернет!
Видео и снимки в продължението:


Париж придобива репутация на криминален и небезопасен за туристите град. Извесни марки като Chanel и Dior, са в паника: те предупреждават властите, че такава обстановка силно влияе на техните приходи. Туристите се страхуват да пътуват в столицата на модата, а фирмите в Париж понасят огромни загуби.

9265-0


Най-посещаемия град в света - Париж се сблъсква с вълна от насилие и грабежи по улиците си. В това число и в най-благополучните райони, там където са разположени най-марковите и скъпи френски магазини.
Представители на фирмите Chanel и Dior твърдят, че получават огромни количества жалби от своите клиенти, които се страхуват да пътуват до Париж за покупки и характеризират града като  «небезопасен».
Престъпници причакват и нападат купувачите на скъпите марки направо на улицата, като заграбват техните пари и покупки, също така се крадът и автомобилите им. Представителите на фешън индустрията казват, че това е много сериозен проблем не само за безопасността на гражданите, но и за икономическата безопасност на самите търговски марки. Купувачите, най-вече туристи предпочитат да заобикалят модните улици на Париж.
Правителството на Франция от своя страна вече обеща да обеспечи безопасността на туристите, но те от своя страна не бързат да се завръщат
Неотдавна масови безредици имаше в самия център на френската столица. Праздника по повод триумфа на френския футболен клуб «Пари Сен Жермен», който стана победител в националния шампионат за първи път от 19 години се превърна в масов погром. Футболните запалянковци чупеха витрини, хвърляха бомбички и димни гранати по полицията. Полицаите от своя страна бяха принудени да стрелят по тълпата с кумени куршуми. Десетки хулигани бяха задържани.

!

Обърнете внимание, на 8:54 грабят автобус с туристи направо до Айфеловата кула.
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Много страшни картини. Брат ми в момента е в Париж и страшно се притесних, след като изгледах видеото. Още сутринта ще му звънна да внимава. Аз също мислех да ходя по-късно есента, но след това видео... не знам!

Като се съберат много афрофранцузи и така става мен ако питаш.