Автор Най-скъпите произведения на съвременното изкуство

1
Представям ви една колекция произведения за всички ценители на съвременното изкуство, които имат достатъчно пари да си го позволят.

8 драсканици произведения:

Да започнем с произведението на художника Иван Чуйков, което беше продадено на търг по време на аукцион на съвременното изкуство за 85 000 евро. Но това са стотинки по сравнение с други "шедеври" на съвременното изкуство.

9552-0

"Пространствена концепция" на Лучо Фонтан — $1 500 000

9553-0

"Без име" на Марк Ротко — $28 000 000

9554-0

"Синия глупак" на Кристофър Вул — $5 000 000

9555-0

"Без име" на Сай Твомбли — $2 300 000

9556-0

"Куче" на Жоан Миро — $2 200 000

9557-0

"Каубой" на Елсворт Кели — $1 700 000

9558-0

"Зелено - бял" на Елсворт Кели — $1 600 000

9559-0

Не стига, че все по-надълбоко се месим в природата и божиите работи (вижте темата с великденските пилета), но съвсем почваме да изперкваме. Как може една буквална цапаница да се търгува за милиони евро  :cranky:. Не знам на къде отива този свят  :old:

Не стига, че все по-надълбоко се месим в природата и божиите работи (вижте темата с великденските пилета), но съвсем почваме да изперкваме. Как може една буквална цапаница да се търгува за милиони евро  :cranky:. Не знам на къде отива този свят  :old:

нищо не разбираш от изкуство!  :cranky:
Бжжж бжжжж бззз...

Не стига, че все по-надълбоко се месим в природата и божиите работи (вижте темата с великденските пилета), но съвсем почваме да изперкваме. Как може една буквална цапаница да се търгува за милиони евро  :cranky:. Не знам на къде отива този свят  :old:

нищо не разбираш от изкуство!  :cranky:

Напълно подкрепям Jasmin  :up:. Това са абсолютни цапаници, които ги купуват изкуфели парвенюта и мамини синчета червиви от пари, незнаещи с какво да си запълват времето  :mad:и къде да си харчат милионите  :cranky: