Автор Протестите в София от птичи поглед

0
Мисля, че не видях нито един от тези записи по телевизията. Защо ли? Може за да не се вижда колко много хора взимат участие в протестите.... преценете сами:

3 видеоклипа:

17.06.2013





18.06.2013



20.06.2013


Възхищавам се на софиянци, че отсрамиха цяла България. Вчера случайно минах покрай "протеста" в нашия град и се чудех да се смея ли или да плача. 20 човека вялооо викаха " оставка, оставка...."
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Възхищавам се на софиянци, че отсрамиха цяла България. Вчера случайно минах покрай "протеста" в нашия град и се чудех да се смея ли или да плача. 20 човека вялооо викаха " оставка, оставка...."

а ти? Защо не спря? Защо не донесе транспаранти, плакати? Всеки гледа другия  :old:

Това според мен е супер light версия на един истински протест. Но както е тръгнало мисля, че и това ще доживеем. Да не забравяме, че все пак идва зима, а и в западна Европа нещата не са никак розови...

Интересно как нашите ТОП медии нямат подобни играчки?
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Да факт е че всичко пак се върти от София. Но пък те знаят и най-много за мръсните игрички на нашите "държавници"...