Автор Афганистан през 50 - 60 години на миналия век

3
Не е за вярване как може да се измени една държава за някави си 60 години. Вижте една колекция от 20 снимки, в които е запаметен Афганистан от средата на миналия век.

P.S> Разглеждайки тези снимки се хванах на мисълта, че ги сравнявам с това, което става сега в България....

10843-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Това наистина ли са снимки от Афганистан  :blink: ??? Да няма някаква грешка  :old:!!!

Когато ислямския фундаментализъм заедно с ЦРУ излизат на сцената за съжаление става точно така. Една полусвецка държава беше върната няколко века назад в своето развитие...
Ето 3 снимки от мен, Афганистан сега:

10908-0



Направо съм потресена  :blink:. Това ли е демокрацията на големия брат... Въобще нещо произвежда ли се там в момента освен мак за опиум, който храни другите "демократични държави"...

Даааа! Наистина сериозен "прогрес" на държавата след демократичните промени  :faceoff:

преди няколко дни мернах предаване за Афганистан и се сетих за тази статия... Отново ми е трудно да повярвам, че тази държава е изглеждала така преди 50-60 години. Та нали човечеството се стреми към нови хоризонти за по-добро бъдеще на всички или аз нещо съм в грешка... това не е онова, за което са се борили всички прогресивни мъже и жени...  :dont:

преди няколко дни мернах предаване за Афганистан и се сетих за тази статия... Отново ми е трудно да повярвам, че тази държава е изглеждала така преди 50-60 години. Та нали човечеството се стреми към нови хоризонти за по-добро бъдеще на всички или аз нещо съм в грешка... това не е онова, за което са се борили всички прогресивни мъже и жени...  :dont:
Жасмин, световната система за поробване няма интерес хората да повишават жизненото си равнище. Бедният човек е лесен за смачкване в условията на свят, в който парите са всичко.
В България отбелязахме един век връщане назад от началото на прехода до днес. Това не е ли същото?
Демокрацията на Американците е начин да връщат народите с векове назад в развитието им.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.