Автор Купи си къща за $680 000

0
Бизнесмена от Лондон - Мехмет Кох си купи къща точно както в лафа за "котката в чувал". Той заплаща 450 хиляди британски лири за разкошна къща в центъра на Лондон без дори да надникне вътре. В последствие се оказва че елитния дом почти до тавана си е наблъскан с чували пълни с боклук, които са били събирани в продължение на 40 години.
Мехмет Кох и неговия брат Абас имат няколко къщи в Лондон. За да разширят бизнеса си за отдаване под наем те са имали нужда от още една къща. Преди да купят къщата на търг бизнесмените дошли да огледат имота, обаче живеещата там възрастна двойка не ги допуска вътре. На братята е било разрешено да погледнат само градината в двора, която повече приличала на гора. Решавайки да рискуват те печелят търга за 450 хиляди британски лири (малко над 680 хиляди американски долара).

10 снимки и текст:

10937-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Когато бизнесмените най-накрая влизат в къщата те преживяват шок. Всяка стая в четириетажната къща се оказва запълнена с боклук едвали не до тавана. Това са стари дрехи, играчки и всякакви други непотребни вещи и боклуци. Братята не успяват даже да се качат на втория етаж заради затрупаното с боклуци стълбище.

10938-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Съсед на бившите живущи разказва, че двойката живеела там от 1960 година. Сега пенсионерите живеят в специализират приют.

10940-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Братята през това време наемат цяла бригада за изчистване на къщата.

10941-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Ами така е братлета - "кьорав карти не играе". Тия са изпълнили приказката "от чувала с п... х... набара"  :old:. Следващият път ще отидат първо на оглед и тогава ще наддават  :D

Пълен кошмар  :sm_biggrin: Аз щях да откача. Е първо не бих си купила къща преди да я погледна отвсякъде, разбира се.

Е, всичко е възможно  :idea:. Бизнеса все пак е на първо място, а явно сделката си е заслужавала  :upset:

Ха, ха, ха. Така им се пада на мързеливите "бизнесмени". ако си бяха размърдали задниците и да натиснат старците да видят къщата щеше да е други...

Голем ужас!!! Все пак ми се искаше да има и една снимка след почистването. Обожавам старите къщи и ми се струва, че и тази е супер след изриването на боклука...
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!