Автор Снимки на хвалещи се богаташчета от Instagram

0
Когато децата на световните богаташи си нямат работа те започват да се хвалят със своето състояние в интернет. Представям ви една колекция от 21 снимки, на които богатите и млади наследници се опитват да покажат своя статус. Интересно ми е колко от вас им завиждат?

11186-0
Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Бжжж бжжжж бззз...

Мммм да! Кво да ги правиш? Деца!!!  :upset:

Изобщо не завиждам на такива. Според мен някои снимки са така направени, че и аз да застана мога да изляза богаташче.  Примерно се накичвам с 1кг жълти дрънкулки и 5-6часовника и ме снимат пред някоя лъскава колица. Веднага ще се "преобразя"....
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Изобщо не завиждам на такива. Според мен някои снимки са така направени, че и аз да застана мога да изляза богаташче.  Примерно се накичвам с 1кг жълти дрънкулки и 5-6часовника и ме снимат пред някоя лъскава колица. Веднага ще се "преобразя"....

Само дето тебе никой няма да те познае, а тези от снимките най-вероятно се знаят един друг и просто демонстрират кой какво е "постигнал" в живота.

Тез богаташчета да вземат да инвестират малко пари в качествени фотоапарати, че като им гледам снимките с какво качество са ми става жал за тях - моя телефон ще направи по-хубави снимки отколкото някои от горните....

Тез богаташчета да вземат да инвестират малко пари в качествени фотоапарати, че като им гледам снимките с какво качество са ми става жал за тях - моя телефон ще направи по-хубави снимки отколкото някои от горните....
Повечето са правени с Iphone, има си специален шум за камерата на Айфон.

Какъв е проблема??? Като си имат парички що да не си ги харчат за квото искат  :rupor:

Тез богаташчета да вземат да инвестират малко пари в качествени фотоапарати, че като им гледам снимките с какво качество са ми става жал за тях - моя телефон ще направи по-хубави снимки отколкото някои от горните....
Повечето са правени с Iphone, има си специален шум за камерата на Айфон.

Доживяхме най-скъпите телофони да имат опция, която им позволява да снимат като евтини телефони...  :faceoff:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...