Автор Деца в американски конкурси за красота

0
 Започвам да пиша тази тема потресена от телевизионно предаване, на което попаднах случайно наскоро по телевизия TLC, свързано с децата участващи в конкурси за красота. Нагледах се на майки в нервни кризи... момиченаца от 3 до 8 години искащи изкуствен маникюр, прически и грим, които търпеливо издъжаха на скубането, дърпането и болката...В крайна сметка в мен остана усещането за изгубено детство на едни прекрасни деца, жертва на болите амбиции и жаждата за пари и слава на родителите си....
В Америка могат да ти вземат детето ако го оставиш само в къщи преди да е навършило 16год или ако съсед се обади на социалните служби и каже, че го малтретираш...Но на фона на това се стимулират и следят с голям интерес конкурси от типа на „Darling Dolls of America”(“Скъпите Кукли на Америка”), в които момиченца понякога и на 3-4години дефилират с тежък грим, токчета и изкуствен тен .  В тази страна бизнесът с детски конкурси носи милиярдни печалби и затова към него има изключителен интерес.
Питам се какво мислите вие за това. Аз съм без думи......



11234-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Преди няколко години светът се шокира, когато майка облече 4-ри годишната си дъщеря като Доли Партън, с костюм притежаващ всякакви екстри – перука, секси гащеризон с пайети,грим, подплънки за гърди и дупе.  Когато в шоуто NBC’s Today запитали Линдзи (майката ) дали е нормално да слага изкуствени гърди и дупе на дъщеря си тя отговорила: „За някои хора това е прекалено, но за нас просто така се случва... Просто е нормално. Когато тя носи изкуствените гърди и дупе, това е като допълнителен бонус.” Въпреки, че много хора са възмутени от визията на малката Мади, майка й Линди Мадън не смята, че прави нещо нередно.На дъщеря й харесвало да се явява на конкурси, на които майка тя я праща, откакто е станала на 9 месеца.


11235-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Другата "супер" майка е тази....


11238-0


На снимката с по-голямата си дъщеря.
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Казва се Сара Бърдж, по-известна като „Жената Барби”. Тя втрещи света преди време с това, че инжектира ботокс на 15 годишната си дъщеря. Сара носи това прозвище, тъй като е пристрастена към пластичната хирургия и е дала общо 500,000 долара за интервенциите, които са й направени. Дамата се е хвалила пред медиите и, че е давала уроци по танци на пилон на тогава 6-годишната си дъщеря – Попи. За осмия рожден ден на момиченцето, тя му подари ваучер за пластична хирургия за уголемяване на бюста, който тя може да използва когато стане на 16-години. Сега Сара, която е британка, е амбицирана да покори САЩ. 51-годишната дама изхарчила 15,000 паунда, за да заведе Попи да участва в състезанието Darling Dolls Of America. Явно средствата и усилията не са били хвърлени на вятъра, тъй като Попи спечелила една от големите награди - Divisional Beauty Queen . Това се случило въпреки че публиката скандирала „отивайте си вкъщи”.
Ето я и Попи - естествена и без грим...



11239-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

И на конкурса, който печели.


11242-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!


В очакване да чуе името си...


11243-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

И с короната....


11244-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

И пак с "мама"....на пилона....


11245-0
Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Когато отсечем и последното дърво, когато отровим и последната капка вода, ще разберем, че парите не стават за ядене!

Това определено не е нормално!  :dont:

Специално по темата:

11271-0

(Attachment Link)
Аааа, това истински деца ли са или много добре гримирани кукли  :upset:. Наистина съм в потрес. И аз съм хващала няколко пъти това предаване при прехвърляне на каналите, но никога не съм се замисляла за психологическото въздействие върху децата, а то никак не е малко.

(Attachment Link)
Аааа, това истински деца ли са или много добре гримирани кукли 

Много добре отфотошопени деца - кукли

Така като гледам са си деца. Миличките...нямам думи.