Автор България - най-бедната в Европа!!!

2
Да, това е видео от преди 2 години и 2 месеца... Но има ли разлика от днес???  Смениха се някои от лицата по трибуните и телевизионните екрани, но промяна .... не настъпи! А дали наистина са се сменили лицата? Дали, отзад „зад кадър” не стоят все същите, кукловоди мазно усмихвайки се под мустак гледайки новините по тв, дръпвайки от хаванските си пури и отпивайки глътка 30 годишно уиски. Дали не е това целта на „Благородна и Демократична Европа” – да има куче в задния двор, на което да подхвърля комат хляб, колкото да не умре от глад и което да отнесе ритника, ако почне да се зъби.
Но това ли искаме за себе си, това ли искаме за децата си...
Не е ли време всеки от нас да се замисли,  за себе, за децата си и за ... България!!!

Вижте видеото и помислете...до кога???


За всичко са виновни комунистите и Русия разбира се. Накъде без нея...

11313-0

и още малко от мен. Специално за всички промити мозъци! Колко лесно манипулируем е един народ - независимо, че измираме като нация ние се гордеем, че сме свободни, и че независим от тоталитарна Русия вече. Гордеем се че сме в Европа и пазаруваме от европейски вериги магазини. Гордеем се... и .т.н и бавно, но сигурно исчезваме!

11314-0

Извинете, но пак не се стърпях, ето още малко от мен: България с най-ниската раждаемост от 1945 г. насам

Какво, му е на сегашното време? Който го мързи да бачка, само се оплаква. Който иска да работи намира начини.

Какво, му е на сегашното време? Който го мързи да бачка, само се оплаква. Който иска да работи намира начини.

Почти 2 милиона души не са намерили начин. Не са намерили начин да оживеят, да се родят, да останат тук....

Какво, му е на сегашното време? Който го мързи да бачка, само се оплаква. Който иска да работи намира начини.

Почти 2 милиона души не са намерили начин. Не са намерили начин да оживеят, да се родят, да останат тук....
Напълно нормално. Това Дарвин го е описал в труд на който е посветил живата си  - Закон за естествения подбор.

Какъв ти Дарвин бе Търнокоп  :cranky:.  България обезлюдява, ти ще ми говориш за естествен подбор. След 50 години няма да има от какво да се подбира  :dont:

Закон за естествения подбор.

Къв подбор бе човек, вари се прегледай....

Нали не сме най-бедни в света.
Спрях тревата, сега с мен даже котката не разговаря.