Автор Пиратския остров на един милионер

0
Какво му трябва на един милиардер когато той има всичко? Точно така, да изгражда мечтите от детството си, а това в случая е страстта и любовта към «всичко пиратско». Този остров се намира в центъра на английска селска местност в графство Кеймбриджшир. Остров Чалис прилича на рай: водопад, личен плаж и малко езеро. «Майстори изпълняващи желания» — така се нарича компанията от архитекти изпълняваща всякакви желания на своите богати клиенти. Всичко, започвайки от дизайна на ландшафта и завършвайки с перфектната изработка в стил 18 век е дело на «майсторите». На острова има малка гостилница, пъб с възможност за барбекю и дискотека. Този остров е нагледен пример за идеално свършена работа, а създателите на фирмата изпълнител сякаш казват: «Вашите желания за нас са закон.»

12 снимки

11992-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Какво му трябва на един милионер, който има всичко? Ами трябва му да си изхарчи парите за поредния "златен кенф". Не например да ги вложи в наука, в подпомагане на бедните и слабите...

Супер идея  :bravo:. Аз бих си направила замък на принцеса - с ограда от розови храсти и висока кула, в която да чакам  принца ... :biggrin:

 Оценка ОТЛИЧЕН на бригадата майстори  :bravo:. Иначе ми се вижда доста тъпо, да си направиш "личен пиратски остров"  :upset:

Еййй, много яко. Ако имам кинти и аз ще си направя такова островче, да си "отвличам" на него бамбини... :fucking: