Автор Злата иска да се уреди в живота

7
Пълно е с такива момичета, ама пълно ви казвам и това започва да ме притеснява. Но за какво става въпрос най-точно ще разберете от чата, който имах с едно такова момиче… с въпросната Злата. Ето какво пише тя за себе си в своята анкета, цитирам: "Кого искам да намеря: на първо място да е мил, добър, симпатичен и грижовен мъж, който е готов да ме спонсорира и да задоволява моите скромни нужди."
via facebook, имената на участниците са променени, снимката е реална.

12610-0

И такa да започваме:

Николай
Добър вечер…а скромни нужди – това какво означава, конкретно?
Злата
кеш, дрешки и други неща
Николай
Аз разбирам…но, в какви мащаби все пак?
Например.
Злата
нетбук, телефон, парцалки
Николай
А ти какво можеш да предложиш?
Злата
Не, разбира се аз искам всичко и веднага
Секс и съвместно прекарване на времето
Николай
И това ли е всичко?
Злата
А ти какво още искаш?
Мога да бъда твоята сексуална робиня и да дойда да живея при теб
Николай
Колко пъти? Има ли някакви времеви граници? Все пак трябва да знам за какво ще платя?
Злата
Срещу 1500 – 2000 на месец съм изцяло на твое разположение 24 на 7:
Николай
Ок...аз съм съгласен. Как ще става заплащането? Тоест, къде е гаранцията, че аз ще ти платя и ти ще ми се отдадеш? В какъв формат минават срещите?
Злата
тук нищо не мога да ти обещая
Сега срещаш ли се с някого?
Николай
Не не се срещам…
свободен съм.
Злата
ами, аз не искам да работя
жената не трябва да работи
тя не за това е създадена
Николай
А за какво? Ти вярваш в някакъв създател?
Злата
еми, ние всички сме създадени от някого. Аз съм създадена за любов, а не за работа
Николай
Тоест по твоите разбирания, любовта – това е секс за пари?
Злата
аз съм за любовта в широкия смисъл на думата
Николай
Да работиш за теб е лошо?
или сложно?
Злата
еми да
Николай
Какво да? Лошо или сложно?
Злата
Пълно е със жени, които правят така, с какво аз съм по-лоша. Аз съм красива, стройна, аз не искам да работя
аз искам като другите момичета.
Николай
А другите така ли правят?
Злата
Ако ще ми се правиш на следовател по-добре се разкарай
Другите ги гледат, те нищо не бачкат, с какво аз съм по-лоша.
Всякакви изродки има дето се уреждат даже и по-добре
а аз нямам нищо, освен външния си вид

Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Хм. Всеки си има право на избор  :dont:. Мъжете, които не искат да работят крадат. А пък жените, които не искат да работят се чукат! Абе май  е по-добре да се чукаш като професиоална занимание, отколкото да крадеш или да грабиш хората!

За мен в цялото изложение ключовата фраза е последното изречение: "а аз нямам нищо, освен външния си вид"

Ох, Злата, Злата ако ми паднеш тъй както си на снимката горе   :P

Хм. Всеки си има право на избор  :dont:. Мъжете, които не искат да работят крадат. А пък жените, които не искат да работят се чукат! Абе май  е по-добре да се чукаш като професиоална занимание, отколкото да крадеш или да грабиш хората!
Подкрепям  :up: Живеем в свободна държава и всеки може да разполага с тялото и душата си, както намери за добре :dont:

......вземи ми-ти тая тояга,смъкни ми-ти тия гащи,хвърли ми-ти тая тояга на една страна,че тогава удри,бой,бой.....
тинтири-минтири

......вземи ми-ти тая тояга,смъкни ми-ти тия гащи,хвърли ми-ти тая тояга на една страна,че тогава удри,бой,бой.....

Брато какво искаше да кажеш?  :upset:

Истината е, че жената има нужда някой да се грижи за нея, включително и да и помага в материален план.
Тя подсъзнателно знае, че мъжът до нея трябва да е способен да я изхранва, докато тя отглежда децата. Това е заложено в гените ни и няма как да се промени.
Но това момиче е просто жертва на медийната промивка на мозъци!
 Да се грижиш за дома и да не ходиш на работа е най-тежката и най-неблагодарна работа, която хората са измислили. Особено когато децата са повече от едно и са невръстни.
Не намирам за правилно мъжете да са стиснати и да очакват, че любовта не носи ангажименти - в това число и финансови. Но и тук цинизмът, както навсякъде, е грозен.
 Горкото момиче!
Външният вид се губи най-напред! Какво ще прави после?
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Тук вече темата става сложна  :upset:! Да, физическата красота е до време, но първо тя се забелязва. Мъжете са си ловци - те много добре оценяват "дивеча", за който са тръгнали на лов. така, че ние "кошутите" трябва да сме добре изглеждащи, стройни и красиво стъпващи за да ни забележи ловеца. Разбира се след "лова" ние решаваме, дали този ловец ни харесва или не  :biggrin:

Както сама казваш, темата е сложна, Жасмин. Но ние правим непростимата грешка да си мислим, че мъжете винаги се интересуват само и единствено от външната ни красота. Има обаче една категория мъже, при това най-стойностните, които очакват и търсят трудното съчетание между външна и вътрешна красота и много внимателно проверяват дали това съчетание е налично при всяка жена, с която влизат в някакво взаимодействие. Това са тъй очакваните от нас мъже-принцове, които с радост биха носили на ръце своята избраница, стига тя да украсява не само телата им, но и душите им с усмивката и милото си поведение. Мислейки ловците за обикновени търсачи на барбекю с прясна мръвка, ние изпускаме много от живота.
От опит знам, че жената, която има вътрешна красота, никога не губи външната, а това е безценно.
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.