Автор Обама взе решение за военен удар срещу Сирия.

0
13664-0

Президента на САЩ Барак Обама (Нобелов лауреат за мир) обяви принципното си решение за военен удар срещу Сирия. Президента на САЩ планира да поиска одобрение за военната операция от конгреса на САЩ. Обама призова да започне обсъждане на дадения въпрос в най-скоро време. За възможна дата на начало на операцията той не съобщи.

"Аз взех решение да използвам военна сила против Сирия", - каза Б.Обама.

Дайте ми средство за масова информация и аз от кой да е народ мога да направя стадо свине!

Вече започнаха да обработват общественото мнение по българските телевизии. Например БТВ пусна репортаж за сдружението на сирийските дюнерджии в България, които се молят бунтовниците по-бързо да победят и "демокрацията" да дойде най-накрая и в Сирия.
Аз знам едно - войната в Сирия продължава вече около 2 години и ако хората наистина не подържаха Асад - той отдавна да е свален от власт. Но както винаги в един конфликт има две страни, и от коя страна ще вземеш интервю е въпрос на избор. Избора на България явно е същия като на САщ...какво ли се учудвам....

13665-0


Донякъде вдъхва оптимизъм факта, че даже сред американските военни има хора, които разбират какво става. Ето например, 2 снимки:

13666-0
Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Отнеми на народа неговата история - и след едно поколение той ще се превърне в тълпа, а след още едно поколение ще можеш да го управляваш като стадо.

Бжжж бжжжж бззз...

Ще се намерят белята, ох как ще си я намерят....ама всички ще оперем пешкира! Нашия Дръжки Дръзки няма ли да отплува за Средиземно море???  :faceoff:
Бжжж бжжжж бззз...

Отвратителни позьор :mad:. "Аз взех решение да използвам военна сила против Сирия", а същевременно ще иска мнението на Конгреса - дрън, дрън. Иска да може да се оправдае ако се осерат, че конгреса е взел решението  :rupor:

Ако е взето някакво решение, то е взето от някой друг, не от Обама. Обама е просто изпълнител...
Love comes again...

Ще се намерят белята, ох как ще си я намерят....ама всички ще оперем пешкира! Нашия Дръжки Дръзки няма ли да отплува за Средиземно море???  :faceoff:

Много са далече "американо". Затова толкова си вирят патките  :mad: