Автор Знаменитости отблизо.

Всеки човек, погледнат от близо, е наистина шокиращо грозен. Представяте ли си да погледнем човешката кожа под микроскоп?
Според мен, да се снимат тези символи на красотата така отблизо, е полезно само в един пункт - всяка жена, която се чувства неуверена във външния си вид, може да получи успокоението, че и с известните красавици е така - огледалото е безпощадно отблизо.
Тъжното е в това, че интимните ни партньори , обикновено ни гледат от точно толкова близко разстояние.... И те наистина виждат главно ТОВА! :(
Но пък така по-лесно се разбира дали ни обичате, момчета! :idea:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Body crafted to perfection....

(Attachment Link)

Отначало го приех за Джак Никълсън... чак след втория преглед разпознах Жан Клод  ван Дам  :biggrin: