Автор ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

14766-0
Войната е много просто нещо и определящите й характеристики са самоувереност, скорост и смелост. Тези неща не могат винаги да бъдат идеални, но могат да бъдат добри.
тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

14774-0

HONOR AND GLORY
тинтири-минтири

Най-хубавия свят е този, в който няма войни!

Добра колекция  :up: Изглежда ми малко, като реклама на USA Army, но снимките са с много високо качество  :smile:

Да не бъркаме войниците с наемни убийци. Хората на снимките са убийци на заплата. Прекопаха целия близък Изток в последно време. Където ги командироват там стрелят.
Ето това са войници:

14917-0

Войника с главно "В" е човек, който защитава родината, народа и семейството си. Който е готов да умре за тях, а клоуните п-горе както казах са убийци. Някои го правят за заплата, някои го правят защото просто са психически билни мозъци и садисти! За поста минус от мен!