Автор Порция нови вицове

6
16716-0

Прочетох книга на Дейл Карнеги, реших че следващия ден ще започна с усмивка. Цял преди обед се стараех да се усмихвам на всички, възможно най-искрено. На обед при мен дойде началника и каза:
— Още един път ако дойдеш напушен на работа ще те уволня!

 :smile: :smile: :smile:

Художника – абстракционист се обърка къде е картината и къде бърше четките си.

 :smile: :smile: :smile:

Най-бързо от всички еволюират домашните майстори. Всеки следващ майстор е минимум на едно ниво по-умен от предишния.
Практически винаги звучи фразата: "Кой идиот ви го прави това?!"

 :smile: :smile: :smile:
Бжжж бжжжж бззз...

16717-0

— Скъпи, успях да олекна с 2 килограма!
— Супер! Не забравяй да пуснеш водата.

 :smile: :smile: :smile:

Учителката на Иванчо идва при него вкъщи за да си поговори с родителите му, и започва да се жалва на баща му:
— Направих забележка на вашия син и той ми отговори че ще ме еб*.
— Сега ще се разбера с него, — отговаря бащата, доближава се до прозореца и се провиква на двора:
— Ванка, ти с учителката кара ли се?
— Не съм се карал.
— Обещавал ли си да я еб*ш?
— Ами стана дума.
— Ами за къв х*й си на улицата, ела вкъщи — тя вече е тук!

 :smile: :smile: :smile:

Момче звъни в ефир на едно радиопредаване и пита: моята приятелка ме помоли да и подаря коте, намерих красиво и пухкаво котенце, обаче тя размисли и вече не иска да го взима. Какво да правя с животното сега?
Водещия: ами, мисля че животното е добре да го върнеш на родителите му, а котето остави за себе си…

 :smile: :smile: :smile:

Открит космос, космическа станция на орбита. До люка закачен с въже виси космонавт и яростно удря с ръце и крака по стената на станцията и вика:
— Отвори глупако!!! Що за тъп навик имаш да питаш: "Кой е там?"!!!

 :smile: :smile: :smile:
Бжжж бжжжж бззз...

това за Армстронг мисля че е истина

Уникални са вицовете ти, Банши!
Супер! :up:
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.